در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    برنامه مجله دامپزشكی با محوریت پرندگان مهاجر روز‌های یكشنبه ساعت 15 روانه آنتن می‌شود. شنبه، 22 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    رادیو سلامت در راستای توسعه سلامت مردم برنامه های متنوعی را هر روز روانه آنتن می كند و یكی از این برنامه ها، درمانگاه چاقی است كه شنوندگان می توانند در قالب تماس با این برنامه مشاوره رایگان دریافت كنند.

    چالش‌های سالمندی و راهکارهای حفظ سلامت روان سالمندان
    سالمندان به عنوان سرمایه‌های فکری و گنجینه‌های ارزشمند یک کشور قشر ارزشمندی است که ازتجربه واندیشه آنان می‌توان درجهت پویایی ونشاط جامعه بهره برد.با برنامه‌ریزی‌های حمایتی وصحیح دوره سالمندی به برهه‌ای‌طلایی درزندگی هرفرد تبدیل می‌شود.

    داروخانه 13 آبان بیش از هزار میلیارد تومان از بیمه‌ها طلب دارد
    سالم‌خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: داروخانه سیزده آبان بیش از هزار میلیارد تومان از بیمه‌ها طلب دارد. حسین قناعتی با اشاره به تأخیر بیمه‌ها در پرداخت مطالبات داروخانه‌ها و ایجاد اختلال در چرخه تأمین دارو، افزود: وقتی ما نتوانیم منابع را در اختیار شرکت‌های دارویی قرار دهیم موجب شکست در فرایند تأمین دارو می‌شود. وی افزود: بر اساس قانون سازمان‌های بیمه گر موظف هستند ۴۵ روز پس از ارسال صورت حساب مراکز، طلب این مراکز را پرداخت کنند و ۶۰ درصد صورت حساب را در ابتدای ارائه خدمات به مراکز و مؤسسات پرداخت کنند. برخی از مطالبات دانشگاه علوم پزشکی تهران مربوط به سال ۱۴۰۱ است.