در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    اتفاقاتی که بعد از خوردن آب هویج در بدن مان می افتد
    آب هویج علاوه بر طعم عالی دارای مزایای درمانی مختلفی است و برای اندام هایی از بدن مثل چشم، دستگاه گوارش، دندان و پوست بسیار مفید است. چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    شبهه درباره وجود برخی تجهیزات پزشکی قاچاق در نمایشگاه ایران هلث
    سالم‌خبر: طی برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در تهران برخی شبهات در مورد عرضه برخی اقلام قاچاق در این نمایشگاه مطرح شده است. بیست و پنج نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی تحت عنوان ایران هلث، از ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرده است. برگزاری این نمایشگاه در دوره های گذشته با مشارکت انجمن ها و اتحادیه های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی برگزار می شد و سازمان غذا و دارو نیز همراه بود. امسال اما برگزاری این نمایشگاه را معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عهده گرفته و از همین رو، گلایه هایی از سمت و سوی فعالان بخش خصوصی مطرح است که چرا بخش دولتی ورود کرده است.

    واردات کالاهای سلامت سال گذشته ۱.۵ میلیارد دلار ارزبری داشته است
    سالم‌خبر: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اختصاص یارانه ارزی به کالا‌های سلامت، پرداختی از جیب مردم را ثابت نگه داشته است. سید حیدر محمدی در مراسم افتتاحیه  بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی گفت:در سال گذشته واردات کالاهای سلامت، یک و نیم میلیارد دلار ارزبری داشته و تلاش وزارت بهداشت کاهش وابستگی و تولید این کالاها با هدف کم شدن ارز بری است.  او افزود: در تامین ارز با توجه محدودیت ها دچار مشکلاتی هستیم. با وجود ادعای پوشالی استکبار جهانی، دارو و کالاهای سلامت تحریم هستند و انتقال پول برای تامین دارو و تجهیزات سخت است.  محمدی ادامه داد: اکنون وابستگی به ارز ترجیحی کاهش پیدا کرده است و این کار نیاز به حمایت بیشتر سازمان برنامه و بودجه دارد.

    تشخیص مشکلات گوارشی با سونوگرافی
    سونوگرافی یک ابزار تشخیصی است که برای تصویربرداری و بررسی اعضای داخلی بدن از جمله اعضای گوارشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر مشکلات گوارشی دارید، دکتر فوق تخصص گوارش ممکن است پیشنهاد کند که یک سونوگرافی از اعضای گوارشی شما انجام دهید. این سونوگرافی ممکن است شامل تصاویر از معده، کبد، صفراوی، کلیه‌ها و سایر اعضای مرتبط با گوارش باشد. این امکان را فراهم می‌کند تا پزشک شما اطلاعات دقیق‌تری در مورد وضعیت سلامتی گوارشی شما بدست آورد و احتمالاً درمان مناسب‌تری را تجویز کند. در این مقاله میخواهیم در خصوص تشخیص مشکلات گوارشی با سونوگرافی بصورت کامل توضیح دهیم.