در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    شکایت 10000 نفر از شرکت فایزر برای تولید داروی سرطان‌زا
    شرکت فایزر موافقت کرده است که بیش از 10000 پرونده را به اتهام پنهان کردن خطرات سرطان‌زایی داروی سوزش معده زانتاک، حل و فصل کند. دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    بومی‌سازی داروی سرطان‌های پستان و معده با یک‌هفتم قیمت نمونه خارجی
    یک شرکت دانش‌بنیان موفق به تولید داروی "تراستوزومب" مورد استفاده در درمان سرطان پستان و معده با یک‌هفتم قیمت نمونه خارجی شده است.

    ثبت 286 عارضه جدی به دلیل مصرف داروی "سفتریاکسون"
    سرپرست دفتر نظارت و پایش مصرف فرآورده‌های سلامت سازمان غذا و دارو نسبت به مصرف خودسرانه و عوارض منجر به مرگ آنتی بیوتیک سفتریاکسون هشدار داد و گفت: از میان گزارش‌های بررسی شده درمورد عوارض داروی سفتریاکسون 286 مورد مربوط به گزارش عوارض جدی بوده است.

    چرا انجمن جراحان فوق‌تخصصی پلاستیک و زیبایی کنگره جامعه جراحان را ترک کردند؟
    سالم‌خبر: امسال برای نخستین بار پس از 40 سال  انجمن جراحان فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی در اعتراض به رفتار های غیر حرفه ای در کنگره جامعه جراحان شرکت نکردند. علیرضا صابری دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران در این‌باره گفت: رکن اصلی انجمن ما اطلاع رسانی، آگاهی سازی و روشنگری وضعیت مردم و جامعه است و این از وظایف ذاتی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی است. فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی افزود: کنگره جامعه جراحان هر سال اردیبهشت ماه برگزار می شود و در آن آخرین چالش های علمی ، پژوهشی و پیشرفت های پزشکی کشور را به اشتراک می گذارد . هر سال حدودا یک  هزار جراح در آن شرکت کرده و اثرات خوبی نیز از این کنگره به جا می ماند.