در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    کاهش ساعت کار کارمندان به ۴۰ ساعت در هفته
    نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از موافقت دولت با کاهش ساعت کار کارمندان به ۴۰ ساعت در هفته خبر داد. سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    خدمات پزشکی از راه دور (Telehealth or Telemedicine)
    با ورود تحولات دیجیتال و عصر اینترنت به دنیای پزشکی و ساختار بیمارستانی، روش‌های سرویس‌دهی به بیماران، معاینات پزشکی، پیشگیری‌های سلامت، مراقبت‌های ویژه، مراقبت‌های بعد از ترخیص بیماران و پیگیری‌های پزشکی وارد مدل‌های پیشرفته‌ای نظیر سلامت از راه دور (Telehealth) و پزشکی از راه دور (Telemedicine) شده است تا به ارتقاء سطح کیفی، کاهش هزینه‌های پزشکی و دسترسی آسان به خدمات پزشکی کمک کند.

    افزایش نرخ ۱۳۳درصدی اعتیاد در میان زنان و دختران
    «نرخ اعتیاد زنان ۱۳۳درصد افزایش یافت»؛ این خبری بود که چندی پیش دبیر میز پیشگیری از مصرف موادمخدر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها اعلام کرد؛ آماری سیاه و دردناک از بلعیده‌شدن بسیاری از زنان و دختران ۱۵تا ۳۰ساله کشورمان در باتلاق اعتیاد!

    تلاش برای نابودی درختان ازگل
    هنوز نگرانی بابت حصارکشی پارک لاله برای ساخت مجموعه فرهنگی تمام نشده، یک روز خبر می‌رسد که شهرداری برای ساخت زورخانه در پارک‌های تهران برنامه دارد و روز دیگر با وجود مخالفت‌های منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، سخن از ساخت کلبه‌های تفریحی پنج‌ستاره در بوستان‌های جنگلی می‌دهند.