در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    حادثه عجیب برای مرد میانسال در میدان آزادی
    سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حادثه‌ای عجیب برای مردی میانسال خبر داد. سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    تهران در لیست پنج استان درگیر با بحران بالای فرونشست زمین
    «هتل را همه جا می‌توان ساخت اما درخت را همه جا نمی‌توان کاشت.» این جمله را معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چند روز پیش گفت؛ وقتی از مخالفت منابع طبیعی و آبخیزداری تهران با ساخت هتل در پارک‌های جنگلی تهران خبر داد. نقی عزیزی، البته یادآوری کرد درخواستی از سوی شهرداری تهران برای ساخت هتل در پارک‌های جنگلی به منابع طبیعی داده نشده است. واکنش او به حرف‌های نوید خاصه‌باف، مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران است که از برگزاری جلسه با یک مجموعه فاخر در مورد ساخت هتل‌های جنگلی خبر داده بود.

    فروش اینترنتی دارو نداریم؛ فقط دارو را به دست مردم می‌رسانیم
    سالم‌خبر: رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، با اشاره به ورود پلتفرم‌ها به حوزه سلامت و توزیع دارو، گفت: موضوعی که از ابتدا درباره ورود پلتفرم‌ها به حوزه سلامت و دارو مطرح بوده ارائه خدمات و رساندن دارو به دست مردم بوده نه فروش اینترنتی دارو نبود! امین کلاهدوزان با تأکید بر موضوع تخصصی و حیاتی سلامت مردم، اظهار کرد: دارو را موضوعی تخصصی می‌دانیم و به هر حال داروخانه‌های معتبر و مجازی که از وزارت بهداشت مجوز دارند و آن شخصی که اصطلاحاً صلاحیت تخصصی نسخه‌پیچی را دارد و با ضوابط آشنا است و پروانه به نامش صادر شده، مسئولیت تشخیص نسخه، ارائه توصیه‌ها به بیمار در خصوص نحوه مصرف و غیره را انجام می‌دهد.

    ۳۵ تا ۴۰ درصد از زوج‌‎ها با درمان ناباروری با روشهای IVF بچه‎‌دار می‌شوند
    سالم خبر: رئیس انجمن باروری و ناباروری ایران گفت: زوج هایی که برای درمان ناباروری مراجعه می‌کنند بر اساس میزان مشکلاتشان از احتمال موفقیت مختلفی برخوردار خواهند بود . میزان موفقیت حاصل از انجام روش های کمک باروری( IVF ) در سیستم هاي بین المللي ۳۵ تا ۴۰ درصد ، و این میزان در مراکز ناباروری کشور ماهم صدق می کند. محمد ابراهیم پارسانژاد فوق تخصص نازایی و استاد دانشگاه شیراز در مورد درمان ناباروی گفت: وقتی زوجی برای درمان ناباروری مراجعه می کنند در مرحله اول درمان های سطحی مربوط به زوجین  برای انها تجویز می شود و در صورت لزوم درمان های اولیه به سمت درمان های پیشرفته سطح ۳ می رود.