در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    10 تکنیک پیشگیری و سلامت دهان و دندان در سال 1403
    دندان‌های تمیز و مرتب یکی از بهترین الگوهای سلامت دهان و دندان است که با رعایت تکنیک‌های بهداشتی می‌توان به دست آورد. اگر از همان ابتدا بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید، دندان‌هایتان دچار درد و ناراحتی نمی‌شود و این أصول به رعایت بهداشت دهان و دندان‌ها کمک خیلی خوبی می‌کند و دندان‌ها و لبخندی زیبا را برای فرد به ارمغان می‌آورد. در ادامه با تیم دندانپزشکی دکتر قاسمی همراه باشید تا ۱۰ تکنیک پیشگیری و سلامت دهان و دندان را بررسی با هم می‌کنیم. چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    چرا انجمن جراحان فوق‌تخصصی پلاستیک و زیبایی کنگره جامعه جراحان را ترک کردند؟
    سالم‌خبر: امسال برای نخستین بار پس از 40 سال  انجمن جراحان فوق تخصصی پلاستیک و زیبایی در اعتراض به رفتار های غیر حرفه ای در کنگره جامعه جراحان شرکت نکردند. علیرضا صابری دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران در این‌باره گفت: رکن اصلی انجمن ما اطلاع رسانی، آگاهی سازی و روشنگری وضعیت مردم و جامعه است و این از وظایف ذاتی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی است. فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی افزود: کنگره جامعه جراحان هر سال اردیبهشت ماه برگزار می شود و در آن آخرین چالش های علمی ، پژوهشی و پیشرفت های پزشکی کشور را به اشتراک می گذارد . هر سال حدودا یک  هزار جراح در آن شرکت کرده و اثرات خوبی نیز از این کنگره به جا می ماند.

    سالم‌خبر: معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی ایران با اشاره به جایگاه این دانشگاه در اهدای عضو بویژه اهدا از مرگ قلبی به عنوان پدیده‌ای نادر در جهان، گفت: اقدامات اهدای عضو در دانشگاه علوم پزشکی ایران بسیار روبه پیشرفت است. علی مشکی در مراسم بزرگداشت هفته اهدای عضو و روز بیماری‌های خاص و صعب العلاج که در دانشگاه علوم‌پزشکی ایران برگزار شد، اظهار کرد: اردیبهشت ماه جزو ماه‌های مهم سال در حوزه سلامت است که روزهای مشخصی به نام رویدادهای مهمی مانند «روز ماما»، «روز اهدای عضو» و «بیماری‌های خاص» نامگذاری شده و به معنا است که این موضوعات را سرلوحه اقدامات نظام سلامت قرار داده شود.

    علائم اولیه آلزایمر در کدام قسمت بدن ظاهر می‌شود؟
    سالم‌خبر: محققان در جدیدترین یافته‌های خود دریافتند که اختلال در بهداشت دهان و دندان افراد می تواند نشانه اولیه بیماری آلزایمر باشد. به گزارش هلث، دندانپزشک برجسته این تحقیق معتقد است که بهداشت نامناسب دهان و دندان می‌تواند علامت هشدار اولیه باشد که ممکن است فردی با بیماری آلزایمر دست و پنجه نرم می‌کند. وی اعلام کرده است که اختلال در بهداشت دهان و دندان افراد می‌تواند نشانه اولیه بیماری آلزایمر باشد. اسمیتا، دندانپزشک این تحقیق گفت که بهداشت دهان و دندان می‌تواند علامت هشدار اولیه باشد که نشان می‌دهد فردی ممکن است از نوعی زوال عقل رنج ببرد. این متخصص گفت: برخی از علائم اولیه بیماری آلزایمر، مربوط به دهانی است که به خوبی از آن مراقبت نمی‌شود.