در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    افزایش مرگ‌ومیر در عمل‌های زیبایی
    دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اعلام اینکه تقاضای بیمارگونه و عوام‌فریبی در شبکه‌های مجازی، آمار صدمات و مرگ ناشی از عمل‌های زیبایی را افزایش داده است، گفت: بیشتر مراجعه به فوق‌تخصص‌های جراحی پلاستیک برای انجام عمل ترمیمی و در جهت رفع عوارض است. چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    ده برند رژ لب در کشور غیراستاندارد شناخته شدند
    سالم‌خبر: دفتر نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غیرفلزی هم از غیراستاندارد بودن ۱۰ برند رژلب در کشور خبر داد و اعلام کرد که در فرآیند ارزیابی انطباق از ۲۰ نمونه رژلب موجود در بازار (۱۰ نمونه جامد – ۱۰ نمونه مایع) آزمون‌های فساد پذیری، وضعیت ظاهری، نقطه نرمی (مربوط به نمونه‌های جامد)، پایداری حرارتی، وجود ذرات خارجی، فلزات سنگین و آرسنیک صورت گرفت. نکته جالب اینجاست که در میان این اسامی نام برخی برندهای معروف داخلی هم به چشم می‌خورد.

    دو استان سیستان و بلوچستان و گلستان رکورددار ابتلا به سل
    سالم‌خبر: استان‌های سیستان و بلوچستان و گلستان رکورددار ابتلا به سل هستند و پس از آن‌ها استان‌های گیلان، خوزستان، خراسان رضوی، قم و یزد در رتبه‌های بعدی قرار دارند. مهشید ناصحی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، همزمان با روز جهانی سل با اشاره به شعار روز جهانی مبارزه با سل مبنی بر ( بله! ما می‌توانیم به سل پایان دهیم!) گفت: ۲۴ مارس سالروز معرفی عامل بیماری سل به جهانیان توسط دکتر رابرت کخ در سال ۱۸۸۲ به‌عنوان روز جهانی سل و ۲۳ مهرماه سالروز وفات حکیم ذکریای رازی، به عنوان روز ملی مبارزه با سل به پاس فعالیت‌های ارزشمند در زمینه سل نامگذاری شده‌اند.

    داروی بیماران پیوند کلیه در بازار آزاد؛ 60 میلیون تومان!
    سالم‌خبر: رئیس بخش پیوند کلیه بیمارستان هاشمی‌نژاد تهران، گفت: داروهای جلوگیری از پس نزدن کلیه پیوند شده در بازار آزاد حدودا 60 میلیون تومان است که باید در یک دوره درمان یک هفته تا 10 روزه مصرف شود و افرادی که وضع مالی خوبی ندارند در این میان به مشکل بر می خورند. محمدجواد سلیمانی همچنین افزود: به همین دلیل تا زمانی که از وجود دارو مطمئن نباشیم، عمل پیوند را انجام نمی دهیم چرا که با پس زده شدن کلیه گویی پیوندی انجام نشده است.  وی می افزاید: البته تا زمانی که از وجود دارو مطمئن نباشیم، عمل پیوند را انجام نمی دهیم چراکه با پس زده شدن کلیه گویی پیوندی انجام نشده است.