در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    سریع‌ترین راه جستجوی داروهای کمیاب
    رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به پاسخگویی سامانه 190 به مردم درباره کمبودهای دارویی، گفت: مردم می‌توانند در مدت‌زمان کوتاهی داروی مورد نظر خود را در سامانه تیتک جستجو کنند. سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    سازمان غذا و دارو: بوتاکس "دیسپورت500" تقلبی است
    روابط عمومی سازمان غذا و دارو، داروی دیسپورت500 را تقلبی اعلام کرد و از مردم خواست درصورت مشاهده فرآورده تقلبی مذکور، موضوع را به معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور اطلاع دهند.

    هشدار سازمان غذا و دارو درباره بوتاکس تقلبی
    روابط عمومی سازمان غذا و دارو، براساس گزارشات مستند، داروی دیسپورت 500 را تقلبی اعلام کرد و از مردم خواست در صورت مشاهده این فرآورده، موضوع را به معاونت‌های غذا و دارو اطلاع دهند.

    سالم‌خبر: اکنون 67 سال از زمانی که شرکت داروسازی تهران شیمی توسط دکتر عبداله رضاعی و برادران تأسیس شد،‌ می‌گذرد. مرداد ماه سال ۱۳۳۵ نقطه آغاز جریانی بود که تا به امروز هر روز پویاتر از گذشته به راه خود ادامه داده است. تهران شیمی، در ابتدا با واردات کار خود را آغاز کرد و بعد به سمت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی (خمیردندان بیناکا، ادوکلن بامبوس، انواع کرم موزون، شامپو موزون، کرم بهداشتی بوتوکوئیک) رفته و بعد از آن با ورود شرکای جدید به کار ساخت دارو روی آورده است. در سال 1344 تهران شیمی با کارخانجات بهرینگر مانهایم و شمی گروننتال آلمان شریک شد.