در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    روغن‌های آلوده توزیع شدند یا در انبار هستند؟
    سخنگوی قوه قضاییه در خصوص آخرین وضعیت ماجرای واردات روغن‌های آلوده و توزیع روغن‌های آلوده مسموم و تاریخ مصرف‌گذشته در بازار، توضیحاتی ارائه کرد. چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    واردات کالاهای سلامت سال گذشته ۱.۵ میلیارد دلار ارزبری داشته است
    سالم‌خبر: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اختصاص یارانه ارزی به کالا‌های سلامت، پرداختی از جیب مردم را ثابت نگه داشته است. سید حیدر محمدی در مراسم افتتاحیه  بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی گفت:در سال گذشته واردات کالاهای سلامت، یک و نیم میلیارد دلار ارزبری داشته و تلاش وزارت بهداشت کاهش وابستگی و تولید این کالاها با هدف کم شدن ارز بری است.  او افزود: در تامین ارز با توجه محدودیت ها دچار مشکلاتی هستیم. با وجود ادعای پوشالی استکبار جهانی، دارو و کالاهای سلامت تحریم هستند و انتقال پول برای تامین دارو و تجهیزات سخت است.  محمدی ادامه داد: اکنون وابستگی به ارز ترجیحی کاهش پیدا کرده است و این کار نیاز به حمایت بیشتر سازمان برنامه و بودجه دارد.

    تولید دارو از فروردین ماه رو به کاهش گذاشته است
    سالم‌خبر: رئیس اتاق بازرگانی تهران چندی پیش در حالی اظهار داشت که صنعت دارو نمی‌تواند پول دارویی را که فروخته است بگیرد و ادامه این رویه به کمبود دارو در کشور می‌انجامد که گزارش‌ها نیز حکایت از آن دارد، فروردین ماه شاخص تولید رشته فعالیت دارو بر مبنای عملکرد شرکت های بورسی نسبت به ماه مشابه سال قبل کاهش 8 /10درصدی و شاخص فروش آن نسبت به ماه مشابه سال قبل کاهش 3/3 درصدی داشته است.   کاهش شاخص تولید و فروش زیربخش «قرص و کپسول» نسبت به ماه مشابه سال قبل، منجر به کاهش شاخص تولید و فروش شده است. ضمن اینکه رشته فعالیت دارو در فروردین ماه، نرخ رشد ماهیانه مثبت 2 درصدی داشت و رشد نقطه به نقطه رشته فعالیت دارو نسبت به اسفندماه نیز افزایشی بوده و به 20 درصد رسید.

    بوتاکس "دیسپورت۵۰۰" تقلبی است اما در قفسه بسیاری از پلتفرم‌ها قابل دسترس است
    سالم‌خبر: سازمان غذا و دارو، داروی دیسپورت۵۰۰ را تقلبی اعلام کرد و از مردم خواست درصورت مشاهده فرآورده تقلبی مذکور، موضوع را به معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور اطلاع دهند. به گزارش سالم‌خبر؛ روابط عمومی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: مبنی بر گزارشات مستند، داروی دیسپورت500  تقلبی است؛ همچنین عطف به نامه­ شماره 104/1403 مورخ 21 فروردین ماه سال جاری، شرکت داریان سلامت منضم به مکاتبه شرکت IPSEN فرآورده Dysport 500 به‌شماره سری ساخت P08065 با تاریخ انقضاء 12.2025 با بسته‌بندی مورد استفاده در کشور آمریکا منتسب به شرکت Ipsen، تقلبی است.