در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    3 خــواهــر خواهان قصاص برادرزاده خود شدند
    پسر جوان که در اقدامی کینه‌جویانه مادربزرگش را خفه کرده و به قتل رسانده بود، بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود. چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    بیشترین آمار مرگ‌ومیر و از ‌کارافتادگی به بیماری‌های قلب و عروق برمی‌گردد
    سالم خبر: معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیشترین آمار مرگ‌ومیر و از ‌کارافتادگی ما به بیماری‌های قلب و عروق برمی‌گردد. به گزارش سالم خبر، حسین فرشیدی امروز، ۲۴ فروردین‌ماه، در کنگره بین‌المللی بیماری‌های مادرزادی قلب کاسپین که در مجتمع شهدای سلامت برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه بیشترین آمار مرگ‌ومیر و از ‌کارافتادگی ما به بیماری‌های قلب و عروق برمی‌گردد. وی افزود: امروز بیش از ۴۵ درصد موارد مرگ ناشی از بیماری‌های غیر واگیر به بیماری‌های قلب و عروق مربوط می‌شود، بنابراین باید اهمیت دوچندانی به نقش پیشگیری در بیماری‌های قلب و عروق داشته باشیم.

    بیمارستان‌های افتتاح شده بدون تجهیزات، خالی از بیمار، پزشک و پرستار!
    ‌سالم‌خبر: روزنامه هم‌میهن در گزارشی از وضعیت بیمارستان‌ها در کشور، نوشت: محوطه‌ اطراف بیمارستان‌های دولتی تهران و کلانشهرهای کشور، پُر از خانواده‌های منتظر است؛ انتظار برای خالی‌شدن تخت و تمام شدن روند درمان. جمعیت قابل‌توجهی از آنها را می‌توان اطراف بیمارستان امام خمینی تهران دید.آنها صدها کیلومتر راه را طی می‌کنند تا به پزشک برسند، به یک مرکز درمانی مجهز با تجهیزات پیشرفته. روبان قرمز افتتاح مراکز درمانی کوچک و بزرگ، یکی پس از دیگری در شهرهای مختلف بریده می‌شود تا وعده مسئولان برای افزایش سرانه‌ تخت‌های درمانی در کشور و افزایش دسترسی بیماران در مناطق محروم به این خدمات را محقق کند، غافل از اینکه بسیاری از این بیمارستان‌ها به‌دلیل نبودِ تجهیزات پزشکی و کادر درمان، بی‌‌استفاده مانده‌اند.

    داروی بیماران پیوند کلیه در بازار آزاد؛ 60 میلیون تومان!
    سالم‌خبر: رئیس بخش پیوند کلیه بیمارستان هاشمی‌نژاد تهران، گفت: داروهای جلوگیری از پس نزدن کلیه پیوند شده در بازار آزاد حدودا 60 میلیون تومان است که باید در یک دوره درمان یک هفته تا 10 روزه مصرف شود و افرادی که وضع مالی خوبی ندارند در این میان به مشکل بر می خورند. محمدجواد سلیمانی همچنین افزود: به همین دلیل تا زمانی که از وجود دارو مطمئن نباشیم، عمل پیوند را انجام نمی دهیم چرا که با پس زده شدن کلیه گویی پیوندی انجام نشده است.  وی می افزاید: البته تا زمانی که از وجود دارو مطمئن نباشیم، عمل پیوند را انجام نمی دهیم چراکه با پس زده شدن کلیه گویی پیوندی انجام نشده است.