در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    هشدار صادر شد/ وزش باد شدید در تهران
    بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۱ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است. چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    باران شدید از فردا مهمان تهران می‌شود!
    اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران طی سه روز آینده و وزش باد شدید خبر داد.

    برای معاون درمان وزارت بهداشت و دغدغه هایش!
    سالم‌خبر: علی سالاریان، عضو شورای عالی نظام پزشکی در یادداشتی نوشت: اخیرا مصاحبه ای دیده شد از معاون محترم درمان وزارت بهداشت دکتر سعید کریمی که در آن پزشکان را به عقوبتی دردناک  شامل جریمه ۱۰و ۲۵و ۵۰ برابری برای مراتب اثبات گران فروشی تهدید کرده است.این اعداد از هر جا و هر مقامی که صادر شده باشد اعلام و تکرار آن بوسیله دکتر کریمی که فردی آگاه به مشکلات و ستم های تعرفه ایست خطایی آشکار است.  آنچه از دکتر کریمی در این سال ها دیده ام این بوده که در مقام معاونت درمان علی رغم زیرکی و قاطعیت  همچون  شناگری با دست های بسته بوده که هیچ گاه میزان هنر شناگریش به چشم نیامد.

    واردکردن سکوهای اینترنتی خارج از ضوابط حاکم بر مؤسسات پزشکی خطای بزرگی است
    سالم‌خبر: عباس  کبریائی‌زاده، استاد و رئیس مرکز تحقیقات و اقتصاد و مدیریت داروی دانشگاه علوم پزشکی تهران در یادداشتی عنوان کرد: واردکردن سکوهای اینترنتی خارج از ضوابط حاکم بر مؤسسات پزشکی و مقررات حاکم بر کمیسیون‌های ماده 20 و هیئت‌های انتظامی نظام پزشکی خطای بزرگی است که می‌تواند سلامت آحاد جامعه را با مخاطره مواجه کند. غفلتی که در تدوین آیین‌نامه عرضه و حمل دارو از طریق سکوهای کسب‌وکار اینترنتی شده، باید مورد ملاحظه و اصلاح قرار گیرد. چگونه قابل تصور و ممکن است که بخشی از خدمات دارویی و زنجیره تأمین دارو را به مؤسساتی سپرد که صلاحیت حرفه‌ای و علمی‌ای را که به تأیید کمیسیون‌های قانونی ماده 20 نرسیده است، بر عهده گیرند.