در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    جزئیات جدید از پرونده مسمومیت الکلی پزشکان شیرازی
    اصغر جهانگیر اعلام کرد: «باغی که پزشکان شیرازی در آن به دلیل مصرف مشروبات الکلی مسموم شده بودند، پلمب شد. او گفت: «۲۴ نفر در این مراسم حضور داشتند؛ ۶ نفر دچار مسمومیت شدند و یک نفر فوت کرده است. صاحب باغ که تهیه‌کننده مشروبات بوده نیز، دستگیر شده است.» چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    سالم‌خبر: معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی ایران با اشاره به جایگاه این دانشگاه در اهدای عضو بویژه اهدا از مرگ قلبی به عنوان پدیده‌ای نادر در جهان، گفت: اقدامات اهدای عضو در دانشگاه علوم پزشکی ایران بسیار روبه پیشرفت است. علی مشکی در مراسم بزرگداشت هفته اهدای عضو و روز بیماری‌های خاص و صعب العلاج که در دانشگاه علوم‌پزشکی ایران برگزار شد، اظهار کرد: اردیبهشت ماه جزو ماه‌های مهم سال در حوزه سلامت است که روزهای مشخصی به نام رویدادهای مهمی مانند «روز ماما»، «روز اهدای عضو» و «بیماری‌های خاص» نامگذاری شده و به معنا است که این موضوعات را سرلوحه اقدامات نظام سلامت قرار داده شود.

    کشاورزان چشم انتظار جبران خسارت بیمه ها
    در بهار امسال برخلاف پیش‌بینی‌ها و نگرانی‌های مطرح‌شده، آسمان باران زیادی را به ما هدیه داد. بارندگی‌هایی که تا حدود زیادی کمبود باران در پاییز و زمستان گذشته را جبران کرد، به حدی که به گفته کارشناسان میزان بارندگی‌ها تنها ٣درصد از میانگین بارش‌های نرمال کمتر است.

    دو استان سیستان و بلوچستان و گلستان رکورددار ابتلا به سل
    سالم‌خبر: استان‌های سیستان و بلوچستان و گلستان رکورددار ابتلا به سل هستند و پس از آن‌ها استان‌های گیلان، خوزستان، خراسان رضوی، قم و یزد در رتبه‌های بعدی قرار دارند. مهشید ناصحی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، همزمان با روز جهانی سل با اشاره به شعار روز جهانی مبارزه با سل مبنی بر ( بله! ما می‌توانیم به سل پایان دهیم!) گفت: ۲۴ مارس سالروز معرفی عامل بیماری سل به جهانیان توسط دکتر رابرت کخ در سال ۱۸۸۲ به‌عنوان روز جهانی سل و ۲۳ مهرماه سالروز وفات حکیم ذکریای رازی، به عنوان روز ملی مبارزه با سل به پاس فعالیت‌های ارزشمند در زمینه سل نامگذاری شده‌اند.