در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    پرداخت حقوق معلمان خرید خدمات و حق‌التدریس/ پاداش پایان خدمت فرهنگیان باقی ماند
    علی فرهادی درباره بودجه اعلام شده برای وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: بودجه امسال تا حدودی متناسب بسته شده است و امیدوارم براساس پیش‌بینی‌هایی که کردیم به موقع تخصیص یابد. چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    سامانه ثبت‌نام وام ازدواج غیرفعال شده است؟
    ازدواج و تشویق به این امر در سال‌های اخیر اهمیت بیشتری پیدا کرده است. تقریبا موضوع ازدواج جوان‌ها در بیشتر برنامه‌های سالانه دولت و اظهارات مسئولان آن دیده می‌شود که بحث بر سر افزایش حمایت از جوانان است.

    با 60 همت به جای 120 همت نیازهای ارزی دارو و تجهیزات تامین نمی‌شود
    سالم‌خبر: نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از فروش اینترنتی دارو، گفت: علاوه بر مشکلات قاچاق و قیمت دارو که با آن مواجه هستیم، کاهش کیفیت دارو هم از جمله دیگر مشکلات فروش اینترنتی دارو است که به حوزه سلامت آسیب جدی خواهد زد. علی‌اصغر باقرزاده در رابطه با وضعیت دارویی کشور، اظهار داشت: همه ما از کمبود دارو و افزایش بی‌رویه قیمت اقلام دارویی مطلع هستیم که باعث به وجود آمدن افزایش هزینه های درمانی برنامه مردم خصوصا کسانی که بیماری های خاص دارند شده است.

    واردات کالاهای سلامت سال گذشته ۱.۵ میلیارد دلار ارزبری داشته است
    سالم‌خبر: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اختصاص یارانه ارزی به کالا‌های سلامت، پرداختی از جیب مردم را ثابت نگه داشته است. سید حیدر محمدی در مراسم افتتاحیه  بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی گفت:در سال گذشته واردات کالاهای سلامت، یک و نیم میلیارد دلار ارزبری داشته و تلاش وزارت بهداشت کاهش وابستگی و تولید این کالاها با هدف کم شدن ارز بری است.  او افزود: در تامین ارز با توجه محدودیت ها دچار مشکلاتی هستیم. با وجود ادعای پوشالی استکبار جهانی، دارو و کالاهای سلامت تحریم هستند و انتقال پول برای تامین دارو و تجهیزات سخت است.  محمدی ادامه داد: اکنون وابستگی به ارز ترجیحی کاهش پیدا کرده است و این کار نیاز به حمایت بیشتر سازمان برنامه و بودجه دارد.