در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    بعد از مصرف اسطوخودوس این اتفاقات در بدن می افتد
    گیاه اسطوخودوس به دلیل خواص و فواید فراوانی که دارد تبدیل به یک گیاه محبوب در علوم پزشکی از قبیل سنتی و مدرن شده است. خواص اسطوخودوس، این گیاه را به یک داروی همه کاره برای بدن تبدیل کرده است به طوری که آن را برای موارد مختلفی مانند آرامش اعصاب، درمان اگزما و دیابت استفاده می‌کنند. پنج‌شنبه، 27 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    فاطمه باشکوه عضو کمیته محصولات تقلبی WHO شد
    سالم‌خبر: با عضویت رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، نمایندگی کشورهای منطقه مدیترانه شرقی در کارگروه داروهای تقلبی ایران تمدید و نائب رئیس کمیته راهبردی سازمان جهانی بهداشت به ایران رسید. ایران به نمایندگی از کشورهای منطقه EMRO نائب رئیس کمیته راهبردی محصولات پزشکی غیراستاندارد و تقلبی سازمان بهداشت جهانی شد. بنابر این گزارش با توجه به رویکرد وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران و اهتمام سازمان غذا و دارو، کرسی نائب رئیسی کمیته راهبردی کارگروه داروه های تقلبی به ایران تعلق گرفت.

    خیز تجویزکنندگان روغن بنفشه و عنبرنسا برای ورود به مجلس
    سالم‌خبر: سقوط 200 پله‌ای رتبه دانشگاه‌های معتبر پزشکی کشور در آخرین رتبه‌بندی جهانی در حالیست که این روزها طیفی شناخته‌ شده به فعالان شبه علم و خرافات در ذیل طب سنتی این روزها با تشکیل ائتلاف طب ایرانی اسلامی برای ورود به مجلس و دستیابی به تصمیم‌سازی‌ها و قانون‌گذاری در بخش بهداشت و درمان خیز برداشته‌اند. چهره‌‎های شاخص این اتئلاف از منع‌شدگان به طبابت هستند که با دخالت در طب و علم پزشکی، برخی بیماران به ویژه مبتلایان به سرطان را از درمان، محروم و راهی دیار باقی کردند و بالاخره وزارت بهداشت را با چنین وقایعی به این نتیجه رساندند که باید این افراد از ارائه هرگونه خدمت محروم کنند.

    خودکشی نه تنها در میان رزیدنت‌ها که در کل جامعه افزایش یافته است
    سالم خبر: وحید شریعت، رئیس انجمن علمی روانپزشکان ایران گفت: مشاهدات میدانی نشان می‌دهد میزان خودکشی به طور کلی در کل جمعیت کشور افزایش پیدا کرده اما به طور خاص در بین دستیاران پزشکی این افزایش بسیار بیشتر از جمعیت عمومی است. این موضوع را آمارهای خودکشی دستیاران پزشکی که رسانه‌ای شده و مطالعاتی که در بین خود دستیاران پزشکی در مورد فکر خودکشی انجام شده ثابت می‌کند و قابل انکار نیست. وی افزود: نتایج تحقیقی که خانم دکتر فهمیه سعید استادیار گروه روانپزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در سال ۱۴۰۱ بر روی تعدادی از رزیدنتها انجام داد، نشان داد حدود ۳۰ درصد دستیاران پزشکی به خودکشی فکر کرده‌اند. این آمار حتی اگر قابل تعمیم نباشد به هر حال تخمینی از وضعیت موجود را نشان می‌دهد.