در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    فواید فراوان چای گل رز برای آرامش روان و جوانی پوست +طرز تهیه
    چای گل رز یک نوشیدنی گیاهی است که بدن را آبرسانی و به داشتن پوستی سالم و شفاف کمک می‌کند. پنج‌شنبه، 27 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    درمان استرس و رسیدن به احساس آرامش
    داشتن احساس آرامش بزرگ‌ترین موهبتی است که شاید کمتر به آن توجه داشته باشید. همین عدم توجه باعث می‌شود که در برهه‌ای از زندگی به وجودتان و هر آنچه متعلق به شماست، احساس ناامنی پیدا کنید. این احساس ناامنی و ترس به‌عنوان استرس و اضطراب شناخته می‌شود و می‌تواند حالات روحی و سپس شرایط جسمی شما را تحت تاثیر مخرب خود قرار دهد. شرایط زندگی در عصر امروز، عدم توانایی و عدم زمان‌بندی درست در رسیدگی به امور روزمره باعث ایجاد ترس و مشکلات ناشی از آن در افراد می‌شود. درصورتی‌که برای رفع این معضل تلاشی نکنید، به مرور عزت نفس و اعتمادبه‌نفس خود را از دست داده و با مشکلات جدیدتری همراه خواهید شد.

    خودکشی نه تنها در میان رزیدنت‌ها که در کل جامعه افزایش یافته است
    سالم خبر: وحید شریعت، رئیس انجمن علمی روانپزشکان ایران گفت: مشاهدات میدانی نشان می‌دهد میزان خودکشی به طور کلی در کل جمعیت کشور افزایش پیدا کرده اما به طور خاص در بین دستیاران پزشکی این افزایش بسیار بیشتر از جمعیت عمومی است. این موضوع را آمارهای خودکشی دستیاران پزشکی که رسانه‌ای شده و مطالعاتی که در بین خود دستیاران پزشکی در مورد فکر خودکشی انجام شده ثابت می‌کند و قابل انکار نیست. وی افزود: نتایج تحقیقی که خانم دکتر فهمیه سعید استادیار گروه روانپزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در سال ۱۴۰۱ بر روی تعدادی از رزیدنتها انجام داد، نشان داد حدود ۳۰ درصد دستیاران پزشکی به خودکشی فکر کرده‌اند. این آمار حتی اگر قابل تعمیم نباشد به هر حال تخمینی از وضعیت موجود را نشان می‌دهد.

    راز افزایش طول عمر ژاپنی‌ها
    سالم خبر: بیشتر ما می‌خواهیم عمری طولانی توام با سلامت داشته باشیم، اما مردم برخی مناطق جهان به طور میانگین بیشتر عمر می‌کنند. پژوهش‌ها نشان می‌دهد که ژاپنی‌ها طولانی‌ترین میانگین عمر را دارند و سوئدی‌ها و نروژی‌ها در جایگاه دوم و سوم ایستاده‌اند. اما راز افزایش طول عمر چیست؟ به گزارش سالم خبر، «راشی اگروال» از دانشکده پزشکی «راتگرز نیوجرسی» به یاهو لایف می‌گوید چند عامل در این موضوع دخیل است از جمله تغذیه، میزان فعالیت جسمی، سیستم بهداشت و درمان و سیستم اجتماعی کشورها. وقتی بحث طول عمر پیش می‌آید، برخی عوامل مانند ژنتیک از دست ما خارج است، اما چند کار هست که می‌توانید انجام دهید تا زندگی سالم‌تر و طولانی‌تری داشته باشید.