در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    6 تصور غلط درباره فرزندآوری/ عوارض مرگبار سقط جنین
    گاهی خانواده در شرایطی است که توقع فرزنددار شدن را ندارد و فکر می‌کند نمی‌تواند آن را بپذیرد. در این شرایط، برخی از زوجین ممکن است به از بین بردن فرزند خود فکر کنند اما سقط جنین عوارض شدید و مرگباری دارد. چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403

    عناوین مرتبط
    بیمارستان گاندی نه پروانه فعالیت داشت نه گواهی اعتباربخشی
    سالم‌خبر: معاون درمان وزارت بهداشت گفت: پروانه فعالیت بیمارستان گاندی به دلیل برطرف نکردن مشکلات مربوط به استاندارد آتش‌نشانی و قرارداد با بیمه‌ها تمدید نشده بود. سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت امروز در نشست خبری دهه فجر که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، از رایگان شدن خدمات سرپایی و بستری شیرخواران و کودکان زیر ۷ سال کشور در مراکز درمانی دولتی خبر داد و گفت: این موضوع در هیات دولت مصوب شد و بزودی به همه دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز درمانی دولتی ابلاغ می‌شود. کریمی افزود: درمان ۳۳ میلیون نفر نیز در قالب نظام ارجاع در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر ،روستاها و عشایری رایگان شده است.

    افزایش 21 ساله امید به زندگی پس از پیروزی انقلاب اسلامی/ کاهش چشمگیر مرگ کودکان
    معاون بهداشت وزارت بهداشت با بیان این که امید به زندگی در سال 1353 حدودا 57 سال بوده که در سال 1401 در زنان به 78.5 سال و در مردان به 76.2 سال رسیده است، گفت: مرگ نوزادان در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی کاهش چشمگیری پیدا کرده است.