در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    شناسایی 7261 مبتلا به "سل" / یک‌چهارم بیماران ایرانی نیستند
    براساس آمارهای وزارت بهداشت در سال گذشته 7261 نفر مبتلا به بیماری سل در کشور شناسایی شده که 24.9 درصد از آنها از اتباع خارجی بوده‌اند. یکشنبه، 20 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    شناسایی 79 مبتلا به وبا در سال گذشته/کاهش چشمگیر آمار بیماری
    رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی 79 مورد ابتلا به وبا در سال گذشته، از کاهش چشمگیر آمار این بیماری در کشور نسبت به سال‌ 1401 خبر داد.

    استاد ممتاز دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با سلامت نیوز با بیان اینکه ظرفیت انجام پیوند کبد در کشور بعد از کرونا تا حدودی کاهش پیدا کرده است تاکید کرد : «تقریبا حدود هزار بیمار را در فهرست انتظار داریم ولی این آمارِ کم شماری است و حدس می زنیم بیمارانی که در سال نیاز به پیوند کبد در کشور داشته باشند چیزی بین 5 تا 6 هزار نفر باشند ولی بیمارانی که شناسایی می شوند و به موقع ارجاع می شوند حدود هزار نفر هستند.»

    تهران سالانه چند سانتی‌متر پایین می‌رود؟/ زمین‌های ۱۴استان کشور در خطر غیرقابل سکونت شدن
    ​آمارها و داده‌های مربوط به نقش همه متهم‌های بروز پدیده فرونشست زمین در کشور، با ارائه آدرس درست از عوامل این رویداد، بانی اول فرونشست‌ها را معرفی می‌کند. نتایج مطالعات انجام‌شده از سوی سه گروه از متخصصان و استادان زمین‌شناسی، پژوهشگران عمران و کارشناسان مخاطرات زمین نشان می‌دهد «حکمرانی غلط در حوزه منابع آبی» بانی اصلی بروز فرونشست زمین در کشور است. این گروه از متخصصان علوم زمین معتقدند یک موضوع مهم در بحث فرونشست، شناسایی مقصر اصلی این رویداد است و آدرس‌های غلط در این حوزه می‌تواند مدیریت این بحران روبه گسترش را با چالش روبه‌رو کند و آن را به انحراف ببرد.