در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    رژیم غذایی ناسالم با وضعیت مالی ارتباط صددرصد ندارد
    وزیر بهداشت گفت: رژیم غذایی ناسالم با وضعیت مالی ارتباط 100 درصدی ندارد زیرا برخی افراد دارای وضعیت اقتصادی مناسبی هستند اما رژیم غذایی نامناسبی دارند. یکشنبه، 20 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    درمان دیابت کشف شد
    سالم‌خبر: نخستین درمان دیابت نوع ۲ در جهان با روش سلول درمانی در چین محقق شده است که طی آن مردی ۵۹ ساله که به مدت ۲۵ سال مبتلا به دیابت نوع ۲ و متحمل عوارض شدید این بیماری بود، اکنون از شر آن رها شده است. گروهی از دانشمندان و پزشکان چینی در یک دستاورد نوآورانه پزشکی، برای اولین بار با استفاده از روش سلول‌درمانی توانسته‌اند یک بیمار دیابتی را درمان کنند. به نقل از آی‌ای، بیمار مردی ۵۹ ساله است که به مدت ۲۵ سال دیابت نوع ۲ را تحمل کرده و با عوارض شدید این بیماری مواجه بود. وی با وجود دریافت پیوند کلیه در سال ۲۰۱۷ بیشتر عملکرد جزایر لانگرهانس خود را که برای تنظیم سطح گلوکز خون حیاتی است، از دست داده بود و به چندین تزریق روزانه انسولین وابسته بود.

    حذف ارز تجهیزات پزشکی باعث افزایش پرداختی مردم نمی‌شود
    رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در صورت اصلاح سیاست‌های ارزی حوزه تجهیزات پزشکی هیچ افزایش پرداختی از جیب مردم وجود نخواهد داشت.

    ارز ترجیحی صادرات تجهیزات پزشکی را محدود کرده است
    رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که تخصیص ارز ترجیحی به صنعت تجهیزات پزشکی با سیاست افزایش صادرات این محصولات در تضاد است؛ ابراز امیدواری کرد که در سال جاری وابستگی این صنعت به ارز ترجیحی کاملاً قطع شود.