در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    معیارهایی که هر کسی برای انتخاب یک همسر مناسب باید داشته باشد
    یک دکترای مشاوره خانواده به بیان راهکارهایی برای انتخاب یک همسر مناسب پرداخت. سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    این برق لب‌های غیرمجاز برق لبان‌تان را نابود می‌کند
    سالم‌خبر: روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی فرآورده آرایشی برق لب غیرمجاز را اعلام کرد. به گزارش سالم‌خبر از روابط عمومی سازمان غذا و دارو، برق لب LIP GLOSS با نام تجاری Karite را غیر مجاز معرفی کرد بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو همچنین برق لب با نام تجاری HUDA MATTE غیر مجاز است. روابط عمومی سازمان غذا و دارو مبتنی بر سیاست‌های پایش در سطح عرضه از کسانی که محصولات نامبرده را مشاهده می‌کنند خواست روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع آوری آنها اقدام شود.

    وزارت بهداشت دولت سیزدهم کمترین توجه را به تشکل‌های صنفی تجهیزات پزشکی داشته است
    سالم‌خبر: رئیس انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی با انتقاد از عدم توجه وزارت بهداشت به تشکل‌های صنفی و بخش خصوصی، گفت: در دولت سیزدهم وزارت بهداشت کم‌ترین توجه را به تشکل‌ها داشته است .باید نظرات تشکل‌ها در تصمیمات حاکمیتی دیده و شنیده شود و مشکلات به بحث و بررسی گذاشته شود . احمد مسلمی بیان کرد: طبق اسناد بالادستی دولت باید تمامی امور غیرحاکمیتی را به تشکل ها و بخش خصوصی واگذار کند . متاسفانه سازمان غذا و دارو در دولت اخیر اکثر اموری را که به تشکل‌ها واگذار کرده بود، آنها را پس گرفت و به بخش دولتی داد . نتیجه این واگذاری‌های غلط نارضایتی شرکت‌ها و به تبع آن مردم است .در اکثر کشور های پیشرفته ۹۰ درصد از امور صدور مجوزهای کسب و کار توسط بخش خصوصی انجام می‌شود .

    بی‌ثباتی قیمت ارز و نرخ تورم قدرت برنامه‌ریزیری را از بنگاه‌های اقتصادی سلب کرده است
    سالم‌خبر: رییس اتاق بازرگانی تهران، گفت: بزرگترین چالش اقتصاد ایران آن است که بخشنامه های مرتبط با اقتصاد کلان کشور دائما در حال تغییر است بنابراین، بزرگترین خواسته بخش خصوصی از رئیس‌جمهوری جدید این است که ثبات را به اقتصاد ایران برگرداند. محمود نجفی‌عرب در خصوص ابرچالش‌های فعلی اقتصاد کشور و توصیه به رئیس‌جمهوری آینده گفت: بزرگترین چالش اقتصاد ما این است که بخشنامه های مرتبط با اقتصاد کلان کشور دائما در حال تغییر است. وی افزود: تورم مداوم در حال تغییر و عمدتا افزایشی و ارزش ریال در حال کاهش است و ناترازی‌های بسیار جدی در حوزه‌های مختلف انرژی داریم که در نتیجه آن با قطع آب، برق و گاز روبرو هستیم و همه اینها از چالش‌های جدی کشور به شمار می رود.