در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    چیتگر خشک شد؟
    سازمان تحقیقات جنگل‌ها می‌گوید سهم چیتگر از تنش‌های آبی و کاهش حقابه رقمی حدود هشت هزار درخت خشکیده و از نفس افتاده است، اما شهرداری منطقه می‌گوید تا امروز نزدیک به چهار هزار درخت خشکیده در طرحی به‌نام «چکش» شناسایی شده و می‌تواند این رقم را به‌رسمیت بشناسد. دوشنبه، 21 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    تب تبلیغات و حذف عینک در 10 ثانیه دور از شان و منزلت پزشکی است
    سالم‌خبر: رئیس مرکز تحقیقات اپتیک و لنز ایران با انتقاد شدید از تبلیغ سودجویانه و عوامفریبانه عمل لیزیک چشم در بخش زیبایی و آرایشی در یک سایت تبلیغاتی گفت: برخی از مراکز تخصصی چشم پزشکی به جای ارایه خدمات درمانی به ارایه خدمات زیبایی روی آورده‌اند و با تبلیغ اعمال جراحی چشم در سایت های تجاری و فضای مجازی قصد جذب افراد را دارند که این امر سلامت جامعه را به شدت تهدید می کند.

    دولت پای خود را از حوزه دارو و صنایع دارویی کشور کنار بکشد
    سالم‌خبر: ما به عنوان دولت به این درک نرسیده‌ایم که پایمان را از بسیاری از کارها و حوزه‌ها از جمله دارو و صنایع دارویی کشور کنار بکشیم. به گزارش سالم‌خبر؛ علیرضا استقامتی، متخصص غدد و متابولیسم در دومین همایش اقتصاد و مدیریت دارو با همراهی شرکت آسترازنکا تحت عنوان همایش کمبودهای دارویی؛ ریشه‌ها و راهکارها، با بیان این مطلب افزود: ما بسیار دولتی هستیم این غلظت دولتی بودن را باید کاهش داد. این مداخلات در همه‌ی امور خود دولت را نیز بیچاره کرده است. وی در نقد سیاست‌گذاری‌ها در حوزه دارو، تصریح کرد: این چه پدیده ای است که یک تریلیون تومان بودجه در کشور صرف می‌شود و همه 85 میلیون نفر ناراضی‌اند. این یک پدیده نادر محسوب می شود که شما این هجم از پول را هزینه کنید بعد یک نفر آدم هم راضی نباشد.

    رصد تجهیزات پزشکی مشمول ارز حمایتی/ راه اندازی انبار مجازی
    مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، از راه اندازی انبار مجازی شرکت‌های تولیدکننده برحسب شناسه گذاری خبر داد.