در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    مستاجران حتما بخوانند/ سقف افزایش اجاره خانه اعلام شد
    در جلسه شورای مسکن استان میزان افزایش اجاره‌ مسکن در سال ۱۴۰۳ برای شهر تهران ۲۶ و برای شهرهای استان ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته تعیین شد. دوشنبه، 21 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    کسورات کارانه پزشکان بر اساس عملکرد محاسبه می‌شود
    سالم‌خبر: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با راه‌اندازی سامانه جدید بیمه تامین اجتماعی به زودی کسورات کارانه بر اساس عملکرد هر پزشک محاسبه خواهد شد. سعید ناطقی، از تعدیل ۳ درصدی کسورات کارانه پزشکان خبر داد و افزود: از ۱۰ درصد کسورات کارانه پزشکان شاغل در مراکز درمانی، ۷ درصد کسورات بیمه‌ای و ۳ درصد کسورات خزانه‌ای است که در سال جدید با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی وزارت بهداشت، این ۳ درصد از کسورات از کارانه پزشکان حذف شد.

    سایه سنگین بیابان روی سر خراسان جنوبی
    خراسان جنوبی با ۱۲میلیون و ۹۸۹هزار و ۲۸۴هکتار اراضی بیابانی و مراتع کم‌تراکم بیابانی که با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی ۸۶ درصدمساحت استان را شامل می‌شود، دومین استان بیابانی کشور است و از این جهت باید برنامه‌ریزی دقیق برای جلوگیری از گسترش بیابان داشته باشیم.

    تب تبلیغات و حذف عینک در 10 ثانیه دور از شان و منزلت پزشکی است
    سالم‌خبر: رئیس مرکز تحقیقات اپتیک و لنز ایران با انتقاد شدید از تبلیغ سودجویانه و عوامفریبانه عمل لیزیک چشم در بخش زیبایی و آرایشی در یک سایت تبلیغاتی گفت: برخی از مراکز تخصصی چشم پزشکی به جای ارایه خدمات درمانی به ارایه خدمات زیبایی روی آورده‌اند و با تبلیغ اعمال جراحی چشم در سایت های تجاری و فضای مجازی قصد جذب افراد را دارند که این امر سلامت جامعه را به شدت تهدید می کند.