در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    قسط وام ۷۰۰ میلیونی مسکن چقدر است؟
    احتمالاً با افزایش سقف وام نهضت ملی مسکن به ۷۰۰ میلیون تومان، در دو سال ابتدایی همان روش اشاره شده توسط مدیرعامل صندوق ملی مسکن برای دوره بازپرداخت اجرا خواهد شد و باید دید مبلغ اقساط در دو سال اول چه میزانی خواهد بود. دوشنبه، 21 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    وزارت بهداشت دولت سیزدهم کمترین توجه را به تشکل‌های صنفی تجهیزات پزشکی داشته است
    سالم‌خبر: رئیس انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی با انتقاد از عدم توجه وزارت بهداشت به تشکل‌های صنفی و بخش خصوصی، گفت: در دولت سیزدهم وزارت بهداشت کم‌ترین توجه را به تشکل‌ها داشته است .باید نظرات تشکل‌ها در تصمیمات حاکمیتی دیده و شنیده شود و مشکلات به بحث و بررسی گذاشته شود . احمد مسلمی بیان کرد: طبق اسناد بالادستی دولت باید تمامی امور غیرحاکمیتی را به تشکل ها و بخش خصوصی واگذار کند . متاسفانه سازمان غذا و دارو در دولت اخیر اکثر اموری را که به تشکل‌ها واگذار کرده بود، آنها را پس گرفت و به بخش دولتی داد . نتیجه این واگذاری‌های غلط نارضایتی شرکت‌ها و به تبع آن مردم است .در اکثر کشور های پیشرفته ۹۰ درصد از امور صدور مجوزهای کسب و کار توسط بخش خصوصی انجام می‌شود .

    کسورات کارانه پزشکان بر اساس عملکرد محاسبه می‌شود
    سالم‌خبر: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با راه‌اندازی سامانه جدید بیمه تامین اجتماعی به زودی کسورات کارانه بر اساس عملکرد هر پزشک محاسبه خواهد شد. سعید ناطقی، از تعدیل ۳ درصدی کسورات کارانه پزشکان خبر داد و افزود: از ۱۰ درصد کسورات کارانه پزشکان شاغل در مراکز درمانی، ۷ درصد کسورات بیمه‌ای و ۳ درصد کسورات خزانه‌ای است که در سال جدید با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی وزارت بهداشت، این ۳ درصد از کسورات از کارانه پزشکان حذف شد.

    خطر سیلاب جادۀ چالوس پابرجاست
    بارزترین علت سیلاب در رودخانه‌ها و نهرها، بارندگی شدید است که به سیلاب ناگهانی مانند بارش در عصر روز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ در غرب البرز مرکزی منجر می‌شود. رودخانه ها و نهرها سیستم‌های زه‌کشی سیلابی طبیعی هستند؛ اما به دلایل مختلف، ممکن است سیلابی شوند. یکی از دلایلی که بخش‌های زیادی از البرز در درۀ چالوس مستعد طغیان رودخانه‌ها هستند، این است که  کوهستانی است و زمین سنگی به‌کندی آب را جذب می‌کند؛ به‌این‌معنی که روانآب به‌سرعت به رودخانه ختم می‌شود. ازسوی‌دیگر، در پیرامون جادۀ چالوس احداث رستوران و مغازه‌های فراوان با ازبین‌بردن زه‌کش طبیعی و بستر و ساحل رودخانه همراه شده است. ازسوی‌دیگر، بهار به‌دلیل ذوب‌شدن برف‌ها، می‌تواند زمان ناپایداری از سال برای طغیان رودخانه‌ها باشد.