در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    اولتیماتوم به شرکت‌های تجهیزات پزشکی که ارز ترجیحی گرفته‌اند
    مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: در صورتی که شرکت‌های تجهیزات پزشکی اسناد فروش را در سامانه انبار مجازی بارگذاری نکنند، نامه‌های رفع تعهد بانکی بررسی و صادر نخواهد شد. سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    آیین‌نامه کذایی فروش اینترنتی دارو یک ریال ارزش حقوقی ندارد
    سالم‌خبر: نایب رئیس انجمن داروسازان تهران، گفت: آیین نامه کذایی فروش آنلاین دارو از طریق پلتفرم‌ها که از سوی وزارت ارتباطات تدوین شده یک ریال ارزش حقوقی ندارد چون بدون نظر کارشناسان خبره در این حوزه تدوین شده است که نتیجه آن چیزی جز خارج شدن سیاست دارویی از دست دولت و حاکمیت نیست. بهمن صبور در یک برنامه تلویزیونی با بیان مطلب عنوان کرد: ما به عنوان داروخانه‌ها و داروسازان این کشور به هیچ عنوان مخالف ورود فناوری نوین به این حوزه نیستیم، ما دهه ۷۰ اگر خود را به روزرسانی نمی‌کردیم و مکانیزاسیون داروخانه را انجام نمی‌دادیم.

    تعرفه‌های پایین بسیاری از پزشکان را بلاگر کرده است
    سالم‌خبر: رئیس انجمن متخصصان داخلی ایران می‌گوید: بسیاری از پزشکان به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی به حوزه بلاگری رو آورده‌اند. خیلی از پزشکان سعی دارند از طریق فضای مجازی هم کسب درآمد کنند تا بتوانند زندگی خود را بچرخانند. ایرج خسرونیا با بیان اینکه طبق قانون سازمان نظام‌پزشکی کشور، تبلیغ دارو در فضای مجازی باید بر اساس قانون باشد در غیراینصورت تعقیب و پیگرد قانونی دارد، افزود: به خصوص اگر فرد پزشک نباشد. الان بسیاری از بلاگرهای حوزه سلامت را می‌بینیم که اصلا پزشک نیستند و تبلیغات‌شان کاملا غیرقانونی است و سازمان نظام‌پزشکی و وزارت بهداشت باید پیگیر این موضوع باشند و سرسری از کنار آن نگذرند.

    نمک کم اما یددار مصرف کنید
    سالم خبر: مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: بارها و مکررا تاکید کرده‌ایم که نمک کم مصرف کنید و نمک مصرفی هم حتما یددار و تصفیه شده باشد و نمک یددار برای اینکه ید در آن باقی بماند حتما در مراحل پایانی پخت به غذا اضافه شود. به گزارش سالم خبر، احمد اسماعیل‌زاده، درباره برنامه پیشگیری از کمبود ید در کشور و اقدامات وزارت بهداشت در این زمینه اظهار کرد: این برنامه یکی از موفق‌ترین برنامه‌های وزارت بهداشت بوده و مورد تحسین سازمان جهانی بهداشت نیز قرار گرفته است. با توجه به اینکه خاک کشور ید کافی ندارد، طی سالیان گذشته نسبت به یددار کردن نمک اقداماتی انجام شد که بسیار مثبت بود و توانست تا حدودی کمبود ید را در کشور ریشه‌کن کند.