در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    ثبت گواهی ولادت، الکترونیکی می‌شود
    رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت گفت: با همکاری سازمان ثبت احوال ثبت گواهی ولادت نوزادان به‌صورت الکترونیک جایگزین ثبت کاغذی می شود. سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    کنترل الکترونیک مراکز درمان اختلال مصرف مواد / تبادل الکترونیک مدارک پزشکی بین بیمارستانها
    رییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ساماندهی "مراکز درمان اختلال مصرف مواد" از طریق کنترل و نظارت الکترونیک و همچنین تبادل الکترونیک مدارک پزشکی بین بیمارستان ها و سایر مراکز، خبر داد.

    گلوگاه تربیت پزشک متخصص، لنگ هزار میلیارد تومان
    سالم‌خبر: رئیس سازمان نظام پزشکی با انتقاد از شرایط قرون وسطایی، کار اجباری، ضمانت‌های سنگین و حقوق کم و بدون مزایا نسبت به کاهش جاذبه رفتن دوره رزیدنتی و افزایش سختی‌های آن هشدار داد.  محمد رئیس‌زاده از افزایش رشته‌های تخصصی و فوق‌تخصصی هم طی چند دهه اخیر خبر می‌دهد و می‌گوید: در حال حاضر از دو مرکز جراحی اعصاب برای تربیت پزشک در اوایل انقلاب به 35 مرکز رسیده‌ایم. آن زمان هیچ مرکزی برای تربیت فوق تخصص عروق در کشور وجود نداشت و اکنون 7 مرکز داریم. این یعنی علاوه بر گسترش رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی، آنهایی را هم که در کشور نداشتیم، ایجاد کردیم.

    آغار روز دوم آزمون ارشد علوم پزشکی/ آمار سه برابری زنان در آزمون
    رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، از رقابت بیش از ۵۸ هزار نفر داوطلب در ۸۹ رشته کارشناسی ارشد همزمان در سراسر کشور خبر داد و گفت: حدود ۴۲ درصد داوطلبان این آزمون زنان و ۱۶ درصد نیز مردان هستند.