در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    در این سه موقعیت مسواک نزنید!
    از اهمیت استفاده از مسواک و حفظ بهداشت دهان و دندان بار‌ها شنیده‌ایم و اینکه حداقل باید دو بار در روز دندان‌هایمان را مسواک زده و خوب بشوییم. بهداشت دهان جلوی تجمع میکروب در دهان، فساد دندان، بیماری لثوی و بدبوشدن نفس را می‌گیرد. سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    بوتاکس در دندانپزشکی
    بوتاکس یک ماده شنا خته شده ویک پروتیین خالص طبیعی درصنعت زیبا یی است که برای آرام کردن موقت عضلات صورت استفاده میشود و در این روزها برخوردارازطرفداران بسیا ری در بین افراد علاقه مند که توجه به زیبایی واعمال زیبا یی را دارند انجام  می شود. ازسوی دیگربوتاکس میتواند جهت درمان برخی ازمشکلات  صورت  کمک به زیبایی وبرطرف نمودن مواردی ازناهمگونی های دهان و لب وصورت کاربرد داشته باشد.

    جایگزینی پزشکی قانونی به جای بانک چشم در بهشت زهرا دلیل معطلی زیاد در صف پیوند قرنیه
    سالم‌خبر: بر اساس آمار رسمی بانک چشم مرکزی، آمار پیوند قرنیه در سال گذشته ۳۹۲۶ مورد و نسبت به سال ۱۴۰۱ (۵۲۷۶ مورد) کاهش داشته است. پیگیری‌ها از بانک چشم مرکزی نشان می‌دهد که دلیل این روند کاهش، استقرار تیم رضایت‌گیری مرکز تحقیقات پزشکی قانونی کهریزک به جای تیم رضایت‌گیری بانک چشم در بهشت‌زهرا و قطع همکاری مسئولان آرامستان بهشت سکینه کرج با بانک چشم در سال ۱۴۰۲ بوده است. اگرچه گفته می‌شود هیچ بیماری در صف پیوند قرنیه نمی‌ماند و حداکثر ۳ روز بعد از مراجعه‌ بیمار به پزشک، قرنیه مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد.

    منابع مالی و نقدینگی کارخانجات تولیدی را داروسازی تامین کنید
    سالم‌خبر: شورای عالی نظام پزشکی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری با انتشار بیانیه‌ای، حداقل انتظارات حوزه سلامت از رییس دولت چهاردهم را اعلام کرد. در بیانیه شورای عالی نظام پزشکی آمده است: «سلامت زیرمجموعه حوزه اجتماعی است و هرگونه تصمیم در حوزه اجتماعی و مدیریت کلان کشور بر آن تاثیر مستقیم دارد. اذعان و باور قلبی به این که پیوستگی تمامی اجزاء دولت است که نقش حداکثری در بهبود سلامت مردم دارد، الزام می‌کند این انسجام و ادراک مشترک در بدنه دولت ایجاد و نقش ایشان تفهیم و عملیاتی گردد. ایرانیان با توجه به پیشینه فاخر خود در تولید دانش و مهارت پزشکی، شایسته بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات سلامت هستند و یک دولت لایق همت خود را به کمال در آن صرف می‌کند. دولت مدرن می‌داند سلامت نقطه عزیمت است.