در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    بلاهایی که مصرف مکمل‌های استروئید آنابولیک بر باروری مردان می گذارد
    اگرچه ورزش نقشی اساسی در سلامت عمومی و سلامت باروری مردان دارد، اما مصرف مکمل‌های بدنسازی حاوی استروئیدهای آنابولیک می‌تواند باعث آسیب دائمی به عملکرد جنسی و قدرت باروری مردان شود. سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    تهیه شناسنامه سبک زندگی سالم برای مردم در مراکز بهداشتی
    مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: هر فردی به خانه‌های بهداشت و مراکز جامع سلامت در شهر و روستای خود مراجعه کند، یک شناسنامه سبک زندگی برای او تهیه می‌شود و آموزش‌های سبک زندگی سالم و توصیه‌های لازم را دریافت می‌کند.

    ده برند رژ لب در کشور غیراستاندارد شناخته شدند
    سالم‌خبر: دفتر نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غیرفلزی هم از غیراستاندارد بودن ۱۰ برند رژلب در کشور خبر داد و اعلام کرد که در فرآیند ارزیابی انطباق از ۲۰ نمونه رژلب موجود در بازار (۱۰ نمونه جامد – ۱۰ نمونه مایع) آزمون‌های فساد پذیری، وضعیت ظاهری، نقطه نرمی (مربوط به نمونه‌های جامد)، پایداری حرارتی، وجود ذرات خارجی، فلزات سنگین و آرسنیک صورت گرفت. نکته جالب اینجاست که در میان این اسامی نام برخی برندهای معروف داخلی هم به چشم می‌خورد.

    دولت بودجه ندارد، فهرست دارویی کشور را بسته است
    سالم‌خبر: نایب رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت‌های صنعت پخش ایران، گفت: بودجه لازم برای تامین بازار دارویی وجود ندارد به همین دلیل نیز دولت ورود دارو‌های جدید به فهرست را محدود کرده است. دارو‌های جدید با عوارض کمتر و اثربخشی بهتر در سایه مسائل اقتصادی پشت مرز‌های کشور باقی می‌مانند. وحید محلاتی به فرارو گفت: دی ماه سال ۱۴۰۲ و پیش از آغاز سال نوی میلادی بود (حدود یک هفته مانده به آغاز سال نو) که آخرین محموله وارفارین وارد کشور شد. پیش از این زمان، وارفارینی که وارد شده بود تا ۱۲ /۲۰۲۳ تاریخ انقضاء داشت اما، پیش از انقضاء دارو، مجددا تامین شد.