در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    خبر خوش برای زوج‌های نابارور! ۹۰ درصد هزینه‌های درمان ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گرفت
    دبیر ستاد ملی جمعیت کشور از پوشش ۹۰ درصدی هزینه‌های درمان ناباروری در مراکز دولتی و ۷۰ درصدی در مراکز خصوصی توسط بیمه خبر داد. سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    آیین‌نامه کذایی فروش اینترنتی دارو یک ریال ارزش حقوقی ندارد
    سالم‌خبر: نایب رئیس انجمن داروسازان تهران، گفت: آیین نامه کذایی فروش آنلاین دارو از طریق پلتفرم‌ها که از سوی وزارت ارتباطات تدوین شده یک ریال ارزش حقوقی ندارد چون بدون نظر کارشناسان خبره در این حوزه تدوین شده است که نتیجه آن چیزی جز خارج شدن سیاست دارویی از دست دولت و حاکمیت نیست. بهمن صبور در یک برنامه تلویزیونی با بیان مطلب عنوان کرد: ما به عنوان داروخانه‌ها و داروسازان این کشور به هیچ عنوان مخالف ورود فناوری نوین به این حوزه نیستیم، ما دهه ۷۰ اگر خود را به روزرسانی نمی‌کردیم و مکانیزاسیون داروخانه را انجام نمی‌دادیم.

    نمک کم اما یددار مصرف کنید
    سالم خبر: مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: بارها و مکررا تاکید کرده‌ایم که نمک کم مصرف کنید و نمک مصرفی هم حتما یددار و تصفیه شده باشد و نمک یددار برای اینکه ید در آن باقی بماند حتما در مراحل پایانی پخت به غذا اضافه شود. به گزارش سالم خبر، احمد اسماعیل‌زاده، درباره برنامه پیشگیری از کمبود ید در کشور و اقدامات وزارت بهداشت در این زمینه اظهار کرد: این برنامه یکی از موفق‌ترین برنامه‌های وزارت بهداشت بوده و مورد تحسین سازمان جهانی بهداشت نیز قرار گرفته است. با توجه به اینکه خاک کشور ید کافی ندارد، طی سالیان گذشته نسبت به یددار کردن نمک اقداماتی انجام شد که بسیار مثبت بود و توانست تا حدودی کمبود ید را در کشور ریشه‌کن کند.

    بیمارستان گاندی نه پروانه فعالیت داشت نه گواهی اعتباربخشی
    سالم‌خبر: معاون درمان وزارت بهداشت گفت: پروانه فعالیت بیمارستان گاندی به دلیل برطرف نکردن مشکلات مربوط به استاندارد آتش‌نشانی و قرارداد با بیمه‌ها تمدید نشده بود. سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت امروز در نشست خبری دهه فجر که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، از رایگان شدن خدمات سرپایی و بستری شیرخواران و کودکان زیر ۷ سال کشور در مراکز درمانی دولتی خبر داد و گفت: این موضوع در هیات دولت مصوب شد و بزودی به همه دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز درمانی دولتی ابلاغ می‌شود. کریمی افزود: درمان ۳۳ میلیون نفر نیز در قالب نظام ارجاع در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر ،روستاها و عشایری رایگان شده است.