در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    بررسی تخصصی صرافی بینگ ایکس
    انتخاب یک صرافی خارجی معتبر برای معامله‌گران بازارهای مالی اهمیت ویژه‌ای دارد. صرافی بینگ ایکس یکی از معتبرترین صرافی‌های حال‌حاضر در دنیاست که به کاربران ایرانی هم خدمات ارائه می‌دهد؛ این در حالی است که بسیاری از صرافی‌های معتبر در دنیا با کاربران ایرانی به‌دلیل شرایط تحریم، همکاری نمی‌کنند. صرافی بینگ ایکس یک صرافی متمرکز با امکانات معاملاتی زیاد است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد با خیالی آسوده جهت خریدوفروش در بازارهای مالی اقدام کنند. در این مطلب، قصد داریم نگاهی تخصصی به صرافی BingX داشته باشیم. اگر شما هم به‌دنبال انتخاب یک صرافی خوب و معتبر هستید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا بینگ ایکس را بهتر بشناسید. سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    بی برنامگی بارش را بحران می‌کند
    چه نعمت و خبری بهتر از باران‌هایی که این روزها روشنای سرزمین ماست؛ آسمانی تمیزتر از همیشه، تالاب‌هایی پر از آب و سدها که روزهای خوبی را سپری می‌کند و آسمان و زمین در حال جشن گرفتن است اما صد حیف که در این میان گاهی فقدان مدیریت بهنگام باعث بروز سیلاب‌های ویرانگر وخسارت‌های سنگین جانی ومالی می‌شود.

    تب تبلیغات و حذف عینک در 10 ثانیه دور از شان و منزلت پزشکی است
    سالم‌خبر: رئیس مرکز تحقیقات اپتیک و لنز ایران با انتقاد شدید از تبلیغ سودجویانه و عوامفریبانه عمل لیزیک چشم در بخش زیبایی و آرایشی در یک سایت تبلیغاتی گفت: برخی از مراکز تخصصی چشم پزشکی به جای ارایه خدمات درمانی به ارایه خدمات زیبایی روی آورده‌اند و با تبلیغ اعمال جراحی چشم در سایت های تجاری و فضای مجازی قصد جذب افراد را دارند که این امر سلامت جامعه را به شدت تهدید می کند.

    دولت پای خود را از حوزه دارو و صنایع دارویی کشور کنار بکشد
    سالم‌خبر: ما به عنوان دولت به این درک نرسیده‌ایم که پایمان را از بسیاری از کارها و حوزه‌ها از جمله دارو و صنایع دارویی کشور کنار بکشیم. به گزارش سالم‌خبر؛ علیرضا استقامتی، متخصص غدد و متابولیسم در دومین همایش اقتصاد و مدیریت دارو با همراهی شرکت آسترازنکا تحت عنوان همایش کمبودهای دارویی؛ ریشه‌ها و راهکارها، با بیان این مطلب افزود: ما بسیار دولتی هستیم این غلظت دولتی بودن را باید کاهش داد. این مداخلات در همه‌ی امور خود دولت را نیز بیچاره کرده است. وی در نقد سیاست‌گذاری‌ها در حوزه دارو، تصریح کرد: این چه پدیده ای است که یک تریلیون تومان بودجه در کشور صرف می‌شود و همه 85 میلیون نفر ناراضی‌اند. این یک پدیده نادر محسوب می شود که شما این هجم از پول را هزینه کنید بعد یک نفر آدم هم راضی نباشد.