در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    اگر نمی توانید مشکلات تان را با فرزندتان حل کنید، بخوانید!
    پدر و مادرها گاهی اوقات می‌خواهند مشکلات را «برطرف کنند». این طبیعی است که چنین احساسی داشته باشند. اما آیا فایده دارد؟ سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    با توجه به اهمیت رابطه مادر و كودك و تولد فرزند و مهارتهایی كه مادر باید از دوران قبل از بارداری و بعد از تولد نوزاد به كارگیرد، برنامه «مادرانه» روی آنتن رادیو سلامت می رود.

    مصرف دخانیات و مخاطرات آن برای مادران باردار
    مصرف دخانیات در زنان، علاوه بر کاهش میزان باروری، خطر مرگ یا سقط جنین، از سه ماهه اول دوران بارداری را نیز افزایش می دهد.

    پزشکیان: سلامت حق مردم است؛ در رابطه با سلامت مردم نمی شود مثل بازار برخورد کرد
    پزشکیان: در زمان وزارت دکتر فرهادی بر وزارت بهداشت که در آن زمان رییس دانشگاه بودم معاون نظارت و ارزیابی و معاون فرهنگی و آموزشی وزارت بهداشت من را صدا کردند که بیایید حزب ما گفتم حزب شما راجع به بهداشت و درمان نظرش چیست؟ برنامه شما برای بهداشت و درمان مملکت چیست؟ گفتند برنامه نداریم. من اعتقاد دارم سلامت حق مردم است با مردم در رابطه با سلامت نمی شود مثل بازار برخورد کرد.باید حق افراد بی‌پول و فقیر را داد. آیا حاکمیت نباید مشکل فردی که پول ندارد و در خیابان تصادف کرده یا مادری که پول ندارد اما فرزندش روی دستانش در حال مرگ است را رفع کند؟ حاکم باید مشکلات افراد را حل کند. کاری ندارم که حاکمیت پول دارد یا نه؛ اما اگر ندارد، نه برای خودش داشته باشد و نه برای مردم.