در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    روغن کرچک برای لاغری استفاده کنیم یا نه؟
    استفاده از روغن کرچک برای کاهش وزن یا لاغری به موضوع داغی در برخی شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است اما آیا این موضوع صحت دارد؟ سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    این برق لب‌های غیرمجاز برق لبان‌تان را نابود می‌کند
    سالم‌خبر: روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی فرآورده آرایشی برق لب غیرمجاز را اعلام کرد. به گزارش سالم‌خبر از روابط عمومی سازمان غذا و دارو، برق لب LIP GLOSS با نام تجاری Karite را غیر مجاز معرفی کرد بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو همچنین برق لب با نام تجاری HUDA MATTE غیر مجاز است. روابط عمومی سازمان غذا و دارو مبتنی بر سیاست‌های پایش در سطح عرضه از کسانی که محصولات نامبرده را مشاهده می‌کنند خواست روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع آوری آنها اقدام شود.

    انبار مجازی تجهیزات پزشکی راه‌اندازی شد
    سالم‌خبر: مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، از راه اندازی انبار مجازی شرکت‌های تولیدکننده برحسب شناسه گذاری خبر داد. سعیدرضا شاهمرادی گفت: راه اندازی چنین انباری به دلیل ضرورت و اهمیت نظارت و رصد زنجیره توزیع از تأمین کننده تا مصرف کننده نهایی بوده است. وی افزود: با توجه به اینکه قسمت عمده‌ای از تأمین کشور با بهره مندی از کالاهای تولیدی است، به منظور رصد این قسمت از کالاها، به ویژه مواردی که مواد اولیه آنها از ارزهای حمایتی استفاده می‌کند، انبار مجازی برای کالاهای تولیدی مشابه کالاهای وارداتی با در نظر گرفتن تعداد شناسه گذاری به عنوان موجودی اولیه تأمین کننده اصلی تعریف خواهد شد.

    کمبود دارو و تخصیص ارز ربطی به سازمان غذا دارو ندارد؛ وظیفه‌ی اصلی سازمان روی زمین مانده است
    سالم‌خبر: مدیرگروه اقتصاد و مدیریت دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: کمبود دارو ربطی به سازمان غذا دارو ندارد. مسوولان سازمان غذا و دارو آنقدر درگیر مسائل و مشکلات روزمره می شوند که وظیفه‌ی اصلی سازمان روی زمین می ماند کمااینکه زمین مانده است. به گزارش سالم‌خبر؛ فرزاد پیرویان در دومین همایش اقتصاد و مدیریت دارو با همراهی شرکت آسترازنکا تحت عنوان همایش کمبودهای دارویی؛ ریشه‌ها و راهکارها، با بیان این مطلب افزود:  به طور مثال در بحث برند و ژنریک سازمان باید مطالبه گر باشد نه در موضع دفاع باشد. وزارت صمت و وزارت بازرگانی وظیفه تنظیم بازار دارو را به دست دارد و سازمان باید پوست آنها را بکند و از موضع رگولاتوری خود نباید کوتاه بیاید.