در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    اسامی محصولات آرایشی و بهداشتی غیرمجاز اعلام شد
    سالم خبر: روابط عمومی سازمان غذا و دارو اسامی، اسامی فرآورده های آرایشی و بهداشتی غیرمجاز را اعلام کرد. به گزارش سالم خبر، روابط عمومی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: کرم پودر foundation Truly MATTE با نام تجاری Pierre cardin غیر مجاز است. همچنین محصولات شوینده خانگی (مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، مایع لباسشویی) با نام تجاری حبیبی HABIBI غیر مجاز است. روابط عمومی سازمان غذا و دارو با اعلام اینکه سیاست‌های پایش در سطح عرضه، نظارت‌ها با شدت بیشتری ادامه خواهند یافت از کسانی که محصولات نامبرده را مشاهده می‌کنند خواست روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع آوری آنها اقدام شود. سه‌شنبه، 22 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    اسامی فرآورده‌های سلامت فاقد مجوز اعلام شد
    سالم‌خبر: روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی تعدادی از فرآورده‌های سلامت که فاقد مجوز بهداشتی بوده یا ادعای درمانی داشته‌اند، اعلام کرد. به گزارش سالم‌خبر، روابط عمومی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه‌ای فرآورده گیاهی قطره تقویت جنسی Desi Mumy، فرآورده‌های گیاهی سیلی بین Silibin، فرآورده گیاهی SATONiNE، فرآورده‌های perfecto و Vitomix و فرآورده تیزن مخلصه سعال حکیم مؤمن تبریز را به دلیل نداشتن مجوزهای بهداشتی غیرمجاز و تقلبی معرفی کرد.

    سالم‌خبر: نایب رئیس انجمن داروسازان تهران، گفت: حدود دو سال است که پرونده نسخ الکترونیک راه‌اندازی شده است؛ قرار بود پیش‌ از این و در اوایل برنامه توسعه قبلی اجرا می‌شد اما به دی‌ماه ۱۴۰۰ رسید و یک‌شبه و ناگهانی اجرا شد. این اقدام تعجیلی و دیده نشدن موارد فنی باعث شده که حفره‌ها و اشکالات زیادی در اجرای پرونده وجود داشته باشد. بهمن صبور افزود: قرار بود وزارت بهداشت، مجری این طرح باشد و از یک برنامه به‌نام «سپاس» رونمایی کند که ذی‌نفعان درمان و دارو ازجمله پزشکان، داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها در زیرمجموعه آن فعالیت کنند. بیمه‌های پایه و مکمل هم به این سامانه متصل می‌شدند، اما اجرای این طرح ازسوی وزارت بهداشت به‌طور ناگهانی تعطیل و به بخش خصوصی سپرده شد.

    سالم خبر: معاون تعالی دفتر طب ایرانی و مکمل درباره تعداد متخصصان طب سنتی ایرانی در کشور گفت: از سال ۱۳۸۶ تا کنون حدود ۸۰۰ نفر متخصص طب ایرانی وارد دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شده‌اند. به گزارش سالم خبر، مرتضی مجاهدی افزود: از سال ۱۳۸۶ تا کنون حدود ۸۰۰ نفر متخصص طب ایرانی وارد دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شده‌اند. از این تعداد حدود ۵۰۰ نفر فارغ التحصیل شده‌اند و در سلامتکده‌ها و مطب‌های خصوصی طب ایرانی مشغول خدمات دهی هستند. وی ادامه داد: با توجه به استقبال خوب مردم از طب ایرانی حداقل به چند هزار پزشک متخصص در این حوزه نیاز داریم تا مردم بتوانند راحت‌تر به این افراد دسترسی پیدا کنند و فرد متخصص را از غیرمتخصص تشخیص دهند.