در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    برای داشتن یک پیاده روی موثر این نکات را لحاظ کنید
    پیاده روی یک فعالیت ورزشی بسیار مفید است که افراد در هر سنی می‌تواند آن را انجام بدهد. چهارشنبه، 23 خرداد 1403

    عناوین مرتبط
    بی‌ثباتی قیمت ارز و نرخ تورم قدرت برنامه‌ریزیری را از بنگاه‌های اقتصادی سلب کرده است
    سالم‌خبر: رییس اتاق بازرگانی تهران، گفت: بزرگترین چالش اقتصاد ایران آن است که بخشنامه های مرتبط با اقتصاد کلان کشور دائما در حال تغییر است بنابراین، بزرگترین خواسته بخش خصوصی از رئیس‌جمهوری جدید این است که ثبات را به اقتصاد ایران برگرداند. محمود نجفی‌عرب در خصوص ابرچالش‌های فعلی اقتصاد کشور و توصیه به رئیس‌جمهوری آینده گفت: بزرگترین چالش اقتصاد ما این است که بخشنامه های مرتبط با اقتصاد کلان کشور دائما در حال تغییر است. وی افزود: تورم مداوم در حال تغییر و عمدتا افزایشی و ارزش ریال در حال کاهش است و ناترازی‌های بسیار جدی در حوزه‌های مختلف انرژی داریم که در نتیجه آن با قطع آب، برق و گاز روبرو هستیم و همه اینها از چالش‌های جدی کشور به شمار می رود.

    انبار مجازی تجهیزات پزشکی راه‌اندازی شد
    سالم‌خبر: مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، از راه اندازی انبار مجازی شرکت‌های تولیدکننده برحسب شناسه گذاری خبر داد. سعیدرضا شاهمرادی گفت: راه اندازی چنین انباری به دلیل ضرورت و اهمیت نظارت و رصد زنجیره توزیع از تأمین کننده تا مصرف کننده نهایی بوده است. وی افزود: با توجه به اینکه قسمت عمده‌ای از تأمین کشور با بهره مندی از کالاهای تولیدی است، به منظور رصد این قسمت از کالاها، به ویژه مواردی که مواد اولیه آنها از ارزهای حمایتی استفاده می‌کند، انبار مجازی برای کالاهای تولیدی مشابه کالاهای وارداتی با در نظر گرفتن تعداد شناسه گذاری به عنوان موجودی اولیه تأمین کننده اصلی تعریف خواهد شد.

    تب تبلیغات و حذف عینک در 10 ثانیه دور از شان و منزلت پزشکی است
    سالم‌خبر: رئیس مرکز تحقیقات اپتیک و لنز ایران با انتقاد شدید از تبلیغ سودجویانه و عوامفریبانه عمل لیزیک چشم در بخش زیبایی و آرایشی در یک سایت تبلیغاتی گفت: برخی از مراکز تخصصی چشم پزشکی به جای ارایه خدمات درمانی به ارایه خدمات زیبایی روی آورده‌اند و با تبلیغ اعمال جراحی چشم در سایت های تجاری و فضای مجازی قصد جذب افراد را دارند که این امر سلامت جامعه را به شدت تهدید می کند.