در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    سالم‌خبر: مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات از اعلام تعرفه‌های جدید آزمایشگاه‌های همکار سازمان غذا و دارو تا اواسط مرداد خبر داد. مهدی انصاری دوگاهه مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات درباره اقدامات انجام شده برای اصلاح تعرفه‌های آزمایشگاه‌های غذا و دارو، اظهار کرد: با تاکید سازمان برنامه و بودجه مبنی بر تلفیق تعرفه‌های ماده ۲۴ با ماده ۲۵ که به معاونت درمان مربوط می‌شود، به منظور اعلام تعرفه‌ای واحد در موارد مشترک، جلساتی برگزار و موضوع نهایی شد. وی افزود: با توجه به فرایند پیش‌بینی شده امیدواریم تا اواخر تیرماه ماه یا اواسط مرداد تعرفه‌ها را به صورت رسمی اعلام کنیم. به این ترتیب بهبود شایانی در وضعیت مالی دریافتی آزمایشگاه‌ها خواهیم داشت. سه‌شنبه، 19 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    آیا وزیر بهداشت آینده از میان اعضای کمیته‌های سلامت ستاد انتخاباتی پزشکیان برگزیده خواهند شد؟
    سالم‌خبر: آیین تجلیل از اعضای کمیته های سلامت استان‌های ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست چهره‌های شاخص نظام سلامت کشور حضور داشتند و طی دقایقی به مشکلات و مطالبات مردم و جامعه پزشکی و ضرورت تغییر نگرش در این حوزه پرداختند. سیدرضا رئیس کرمی، رئیس کمیته سلامت ستاد انتخابات، محمدرضا ظفرقندی رئیس سابق سازمان نظام پزشکی،  محمدجعفر قائم پناه نماینده رئیس جمهور منتخب، شاهین آخوندزاده، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، محمدعلی محسنی بندپی، نماینده و عضو سابق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، محمدجواد کبیر، رئیس اسبق سازمان بیمه سلامت و حمید چوبینه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این نشست سخن گفتند.

    بزرگ‌ترین تسویه مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین‌اجتماعی
    به گزارش سالم خبر، موسوی با اشاره به این‌که پیش از این در مقاطعی شاهد تأخیرات چندین ماهه در بازپرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد سازمان تأمین‌اجتماعی بودیم، گفت: در دولت مردمی سیزدهم، در هر ماه شاهد پرداخت مطالبات جاری و بخشی از مطالبات انباشته مربوط به ماه‌های قبل مراکز طرف قرارداد بودیم و با پرداخت اخیر، سازمان تأمین‌اجتماعی در عمل در مورد بازپرداخت اسناد رسیدگی شده مراکز دانشگاهی به روز شده است.

    نامزدهای انتخاباتی از حداقل‌ها در حوزه بهداشت بی‌اطلاع‌اند!
    سالم‌خبر: جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه از ارزش افزوده کالاها و خدمات، درصدی برای بخش سلامت است، گفت: تقریبا هیچ سالی ارزش افزوده کالاها و خدمات  که درصدی از آن به بخش سلامت اختصاص دارد، داده نشده است، هیچ سالی و این دولت و آن دولت، نیز فرقی نمی‌کند. الان این نامزد‌ها باید به‌عنوان رئیس مجلس، به‌عنوان نمایندگان مجلس باید پاسخ دهند که در دفاع از این ارزش افزوده ۹ درصد که از کالا‌ها می‌گرفتید که حالا ۱۰ درصد شده است، بخش یارانه اش چه شد. سه درصد سهم سلامت از این ارزش افزوده کجا رفته است؟ چرا صداوسیما این را از این‌ها نخواست؟   نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حالی دومین مناظره را برگزار کردند که بخش مهمی از این مناظره به حوزه بهداشت و درمان می پرداخت.