در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    سازمان ملی هوش مصنوعی به رغم ابلاغیه پزشکیان افتتاح شد
    سالم‌خبر: اگرچه پیش‌تر مخبر، سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری و مسعود پزشکیان رییس‌جمهوری منتخب مردم بر عدم ایجاد تعهد و بارمالی و تغییر در ساختار و نیروی انسانی تا استقرار دولت جدید تذکر داده بودند اما امروز سه شنبه طی مراسمی با حضور مخبر، دو وزیر دولت سیزدهم، معاون علمی و فناوری نهاد ریاست‌جمهوری و محمدسعید سرافراز، مسوول سابق بسیج دانشگاه شریف و رییس سازمان ملی هوش مصنوعی، این سازمان افتتاح شد. این سازمان به رغم عدم تکمیل جامع با سرعت مقدمات افتتاح آن تدارک دیده و با حضور مسوولان و وزیران دولت سیزدهم طی مراسمی افتتاح شد. سه‌شنبه، 19 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    همفکران شما وزارت بهداشت را از واردات هرگونه واکسن منع کردند، حضرت عباسی آنان که می‌فهمند به ریشتان می‌خندند
    سالم‌خبر: سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان دولت دوازدهم در نامه‌ای به امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهارات او درباره واردات واکسن کرونا را نادرست خواند.

    حضرت عباسی آنان که می‌فهمند به ریشتان می‌خندند
    سالم خبر: با دروغ و فریبکاری، زحمات مدافعین سلامت را به واژه خیانت ملوث کردید. به گزارش سالم خبر: سعید نمکی وزیر بهداشت دولت روحانی خطاب به امیرحسین قاضی زاده نامزد ریاست جمهوری گفت:  اشاره فرمودید مدیران کروناي کشور که خود واکسن فایزر زده بودند براي ملت واکسن نیاوردند و  باعث آسیب شدند همانها که میگفتند نمیگذاریم مردم کشور موش آزمایشگاهی واکسنهاي نامعتبر شوند.

    هشدار برای نسخه‌های جعلی سماگلوتاید؛ داروی محبوب کاهش وزن
    سالم‌خبر: سازمان جهانی بهداشت در هشداری جدی نسبت به تزریق داروی جعلی سماگلوتاید که به عنوان دارویی پرفروش برای کاهش وزن، درمان چاقی و دیابت نوع ۲ استفاده می‌شود، ابراز نگرانی کرد. در پی استقبال از داروی محبوب کاهش وزن و دیابت نوع ۲ پیش‌بینی می‌شد که نسخ جعلی آن نیز در زمانی کوتاه به بازار راه پیدا کند.   هشدار پزشکی WHO مربوط به سه دسته جعلی از داروی تزریقی سماگلوتاید است. یکی از نسخه‌های پرفروش آن با نام تجاری «اوزمپیک» شناخته می‌شود و در سال ۲۰۲۳ در کشورهای  برزیل، بریتانیا و ایالات متحده پیدا شد.