در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    پزشک‌نماها با جریمه‌های میلیاردی روبرو می‌شوند
    سالم‌خبر: معاون درمان وزارت بهداشت اعلام کرد: جریمه تخلفات پزشک نماها میلیاردی شد.   سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان، اظهار کرد: دخالت و ورود افراد فاقد صلاحیت، غیرمجاز و غیرپزشک که به ویژه به حوزه زیبایی ورود می‌کنند، یکی از مشکلات نظام سلامت به حساب می‌آید. به دلیل ضعف قانونی، جریمه افراد فاقد صلاحیت،  غیرمجاز و غیرپزشک ۵ میلیون تومان بود و این مبلغ بازدارنده نبود.   وی با اشاره به افزایش مبلغ جریمه تخلف پزشک‌نماها گفت: براساس مصوبه ۴ تیر ماه ۱۴۰۳ هیات‌وزیران، میزان جریمه پزشک‌نماها افزایش یافته است. میزان این جریمه برای بار نخست ۵۸۰ میلیون تومان است. سه‌شنبه، 19 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    20 محور اولویت‌دار برای انتخاب رییس سازمان محیط زیست خطاب به رییس جمهور منتخب
    سلامت نیوز : شورای هماهنگی شبکه تشکل‌های مردم‌نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور با ارسال نامه ای خطاب به رییس جمهور منتخب دکتر مسعود پزشکیان، سند معیارها و مؤلفه‌های مدیریت سازمان‌های متولی محیط زیست و منابع طبیعی کشور را که طی سازوکاری مشارکتی، تدوین و تصویب شده در اختیار او قرار داد.

    آیا وزیر بهداشت آینده از میان اعضای کمیته‌های سلامت ستاد انتخاباتی پزشکیان برگزیده خواهند شد؟
    سالم‌خبر: آیین تجلیل از اعضای کمیته های سلامت استان‌های ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست چهره‌های شاخص نظام سلامت کشور حضور داشتند و طی دقایقی به مشکلات و مطالبات مردم و جامعه پزشکی و ضرورت تغییر نگرش در این حوزه پرداختند. سیدرضا رئیس کرمی، رئیس کمیته سلامت ستاد انتخابات، محمدرضا ظفرقندی رئیس سابق سازمان نظام پزشکی،  محمدجعفر قائم پناه نماینده رئیس جمهور منتخب، شاهین آخوندزاده، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، محمدعلی محسنی بندپی، نماینده و عضو سابق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، محمدجواد کبیر، رئیس اسبق سازمان بیمه سلامت و حمید چوبینه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این نشست سخن گفتند.

    راه‌اندازی کارزار پشنهاد باقری لنکرانی برای وزارت بهداشت!
    سالم‌خبر: حدس و گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب وزیر بهداشت و درمان دولت چهاردهم در کابینه مسعود پزشکیان در حالی است که کارزاری برای پبشنهاد کامران باقری لنکرانی برای وزیر بهداشت به راه افتاده است. کامران باقری لنکرانی، وزیر اسبق وزارت بهداشت در دوره ریاست جمهوری احمدی‌نژاد بود که در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری از سعید جلیلی حمایت کرد و حتی در همایش حامیان سعید جلیلی در دانشگاه علوم پزشکی تهران سخن گفت.