در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    دانشیار ارتودنسی دانشكده دندانپزشكی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، درباره انجام ارتودنسی در سنین بالا، توضیحاتی داد. شنبه، 9 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    شش گروه کالای سلامت محور امسال ارز ترجیحی می‌گیرند
    سالم‌خبر: شش گروه کالای سلامت محور بر اساس «فهرست دارو و مواد اولیه آن و تجهیزات مصرفی پزشکی و کالاهای اساسی کشاورزی مشمول دریافت ارز ترجیحی در سال ۱۴۰۳» که در هیات دولت به تصویب رسیده است، امسال می توانند از یارانه ارزی استفاده کنند. طبق این جدول که به استناد بند (الف) تبصره (۴) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور (بخش اول) به تصویب رسیده است، داروهای خارجی فاقد تولید داخل، مواد اولیه دارویی و همچنین تجهیزات و ملزومات پزشکی و مواد اولیه قطعات ساخت قطعات یدکی آنها به جز تجهیزات و ملزومات پزشکی با مصرف خانگی پوست مو و زیبایی و دندانپزشکی مشمول ارز ترجیحی در سال جاری هستند.

    بیماری خود ایمنی چه علائمی دارد؟
    استاد گروه داخلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بیماری بهجت یک بیماری خودایمنی، با علائمی همچون، آفت دهان و دستگاه تناسلی، دردهای مفصلی، تظاهرات پوستی و مشکلات چشمی و عروقی  است که در طبقه بندی بیماری های روماتولوژی قرار می گیرد.

    مجوز اقامت دائم مقام پیشین وزارت بهداشت در کانادا لغو شد
    سالم‌خبر: به تازگی دایره تجدیدنظر اداره مهاجرت کانادا، لغو اجازه اقامت دائم و اخراج باقر اردشیر لاریجانی، مقام پیشین وزارت بهداشت و برادر علی و آیت الله صادق لاریجانی، از کانادا را تائید کرده است.  او یکی از افراد مهم نظام سلامت در سالیان اخیر بوده و حالا ظاهرا باید برای ادامه زندگی به ایران بازگردد.  باقر اردشیر لاریجانی سابقه‌ی پزشکی و علمی قابل توجهی دارد. وی در زمینه‌های مختلفی پرکار بوده و در حوزه‌های آکادمیک و مدیریتی فعالیت داشته است. با این وجود در روزهای اخیر بحث لغو اقامت دائم باقر لاریجانی توسط مقامات کانادایی و اخراج وی از این کشور خبرساز شده است.