در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    یك فوق تخصص گوارش و كبد، نسبت به غربالگری برخی سرطان‌ها در سنین مختلف تاكید كرد. شنبه، 9 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    تمیزکردن غیر اصولی گوش چه بلایی سرتان می آورد
    استاد گروه گوش، حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمیزکردن غیر اصولی گوش بمنظور خارج کردن جرم یا اجسام احتمالی داخل گوش، می تواند به عفونت، افت شنوایی و حتی پارگی پرده گوش منجر شود، لذا در این شرایط افراد ضمن خودداری از دستکاری گوش لازم است که به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنند.

    چرا ایرانی‌ها نسبت به چکاپ دوره‌ای سلامت خود بی‌توجه‌اند
    سالم‌خبر: چرا ایرانی‌ها برای چکاپ‌های دوره‌ای تمایلی نشان نمی‌دهند و آن را به شکل‌های مختلف پشت گوش می‌اندازند؟ چرا مردان در مقایسه با زنان، خودمراقبتی کمتری دارند و بسیاری از آنان تا میانسالی حتی یک بار هم برای چکاپ‌های دوره‌ای مانند آزمایش خون و تست پروستات و ... اقدام نکرده‌اند و آن را جزو افتخارات و برگ برنده‌ای برای خود می‌دانند! ایرج خسرونیا، متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد و رئیس انجمن متخصصین داخلی ایران در این باره به همشهری‌آنلاین می‌گوید: بی‌توجهی ما ایرانی‌ها به چکاپ های دوره‌ای دلایل متعددی دارد اما اگر بخواهم به مهم‌ترین آنها اشاره کنم، یکی این است که خیلی از مردم تحت پوشش بیمه نیستند و از عهده پرداخت هزینه چکاپ‌های آزاد یا بدون بیمه برنمی‌آیند.

    خطرناک ترین داروهای جهان که پزشکان تجویز می کنند
    این دارو مسکن رایج برای درمان درد و تب است. مصرف با دوز بالای آن می‌تواند منجر به آسیب کبدی و حتی مرگ شود. مصرف با احتیاط و در حد متعادل استامینوفن توصیه می‌شود.