در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    تن وطن به مدیریت طبیبانه پزشکیان نیازمند است
    رییس سازمان غذا و دارو، در پیام تبریک به رئیس جمهور منتخب، نوشت: تن وطن به ناز مدیریت طبیبانه اش نیازمند است. سه‌شنبه، 19 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    ارزش ۲.۵ میلیارد دلاری بازار تجهیزات پزشکی کشور
    مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو با اشاره به ارزش ۲.۵ میلیارد دلاری بازار تجهیزات پزشکی در کشور، در عین حال درباره سهم تولید و واردات توضیح داد.

    تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی همیشه دچار چالش است
    سالم‌خبر: مدیر راهبری و پایش امور استان های سازمان غذا و دارو گفت: تأمین ارز دارو و تجهیزات پزشکی به طور قطع همیشه دچار چالش‌های خاص خود است. عباس مهدیزاده، در همایش کلان منطقه آزمایشی منطقه ۳، افزود: استفاده از توان و پتانسیل‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کلان منطقه در انجام بهتر اقدامات و فعالیت‌ها و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مؤثر خواهد بود. وی با اشاره به مشکلات انباشته در حوزه دارو، تصریح کرد: موضوع تأمین ارز دارو و تجهیزات پزشکی، موضوعی است که قطعاً چالش‌های خاص خود را دارد و این مهم، افزایش همگرایی و همکاری معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها، به ویژه کلان منطقه را می‌طلبد و حل مسائل کلان منطقه به صورت مشترک، راهکار منطقی، معقول و به صرفه است.

    خرید دستگاه‌های آزمایشگاهی از محل وام بانک جهانی
    مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات سازمان غذا و دارو، از تجهیز ۲۲ دانشگاه علوم پزشکی کشور به دستگاه های آزمایشگاهی از محل وام بانک‌ جهانی خبر داد.