در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    ثبت یک سفارش 26 میلیون تومانی یک کاربر، بزرگترین سبد خرید از داروخانه اسنپ
    سالم‌خبر: گروه اسنپ در گزارشی عملکرد سالانه خود در سال 1402 در 217 صفحه از جزییات و آمار خدمات خود را منتشر کرد. در این گزارش علاوه بر اطلاعاتی خواندنی درباره بیشترین درآمده راننده اسنپ در ایران با 675 میلیون تا کباب محبوب‌ترین غذاهای اسنپ‌فود، در بخش آخر آن به عملکرد اسنپ در حوزه پزشکی و دارو طی سال گذشته پرداخت شده است. براساس این گزارش تعداد کل کاربران اسنپ دکتر طی سال گذشته تعداد 15.022.400 نفر بوده که از این تعداد 1.211.170 نفر از آنان جزو کاربران فعال اسنپ دکتر در سال 1402 محسوب می شوند. براساس این گزارش محبوب ترین سرویس اسنپ دکتر "سفارش آنلاین دارو" از این اپ بوده است. چهارشنبه، 20 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    سالم‌خبر: معاون فنی مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت و درمان، گفت: در کشور ما سالانه به طور متوسط ۵۵۰ هزار نفر دچار انواع سکته‌های مغزی می‌شوند که معمولا ۱۵ درصد از این آمار منجر به مرگ می‌شود که یا همان زمان و یا مدتی بعد فرد جان خود را از دست می‌دهد. علیرضا مهدوی در آستانه روز جهانی سکته مغزی با اشاره به اینکه سکته‌های مغزی با عنوان حمله‌های مغزی هم شناخته می‌شوند، ‌ گفت: این حالت معمولا زمانی اتفاق می‌افتد که خون‌رسانی به یک قسمت از مغز دچار اختلال می‌شود. در این حالت یا رگ‌هایی مسدود می‌شوند و یا خونریزی می‌دهند که در هر دو حالت ممکن است به بخش‌هایی از مغز خون نرسد.

    سالم‌خبر: رئیس سازمان غذا و دارو در پیامی به مناسبت هفته پیشگیری از مسمومیت‌ها با اشاره به اینکه نزدیک به ۹۰ درصد مسمومیت‌ها در منازل رخ می‌دهند، نسبت به لزوم آموزش همگانی تاکید کرد. سیدحیدر محمدی در این پیام آورده است: سالانه مقادیر قابل‌توجهی از عوامل شیمیایی و داروهای صناعی وارد بازار مصرف می‌شوند که متأسفانه سهل‌انگاری در نگهداری صحیح داروها و مواد شیمیایی در منزل سبب ایجاد مسمومیت در افراد خصوصاً در کودکان و سالمندان خواهد شد. مسمومیت‌ها در اثر تماس‌های عمدی یا اتفاقی با مواد دارویی یا شیمیایی که می‌توانند آسیب‌رسان باشند، اتفاق می‌افتد.

    سالم‌خبر: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: فقط یک درصد از دارو‌های مصرفی وارد کشور می‌شود و امسال نیز بانک مرکزی از تولیدکنندگان دارو حمایت بیشتری خواهد کرد. سیدحیدر محمدی در برنامه تلویزیونی صف اول درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه ایران فارما در کشور اظهار داشت: نمایشگاه ایران فارما که هر سال برگزار می‌شود یکی از بزرگ‌ترین رویداد‌های نمایشگاهی است که در حوزه دارو در کشور ماست. هر سال این رویداد رو به توسعه است یعنی امسال بیش از ۷۰۰ شرکت در این نمایشگاه شرکت کردند که ۳۳ شرکت خارجی بودند که از کشور‌های مختلف عمده آنها شرکت‌های هندی و چینی بودند و سایر شرکت‌هایی که از کشور‌های دیگر در نمایشگاه حاضر بودند.