در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    ۲ عادت غذایی منفی که به بدن شما آسیب می‌رساند
    به گفته کارشناسان، در این دهه اگر حواستان به امور تغذیه‌ای خود نباشد، برخی عادات غذایی قادرند بدن شما را فرسوده کنند و از بین ببرند. پنج‌شنبه، 21 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    آیا وزیر بهداشت آینده از میان اعضای کمیته‌های سلامت ستاد انتخاباتی پزشکیان برگزیده خواهند شد؟
    سالم‌خبر: آیین تجلیل از اعضای کمیته های سلامت استان‌های ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست چهره‌های شاخص نظام سلامت کشور حضور داشتند و طی دقایقی به مشکلات و مطالبات مردم و جامعه پزشکی و ضرورت تغییر نگرش در این حوزه پرداختند. سیدرضا رئیس کرمی، رئیس کمیته سلامت ستاد انتخابات، محمدرضا ظفرقندی رئیس سابق سازمان نظام پزشکی،  محمدجعفر قائم پناه نماینده رئیس جمهور منتخب، شاهین آخوندزاده، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، محمدعلی محسنی بندپی، نماینده و عضو سابق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، محمدجواد کبیر، رئیس اسبق سازمان بیمه سلامت و حمید چوبینه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این نشست سخن گفتند.

    ثبت 9 هزار تماس با سامانه 190 برای پیگیری کمبودهای دارویی و شیرخشک در آذربایجان غربی
    سالم‌خبر: سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: زنگ سامانه تلفنی ۱۹۰ در بهار امسال بیش از ٩ هزار بار به صدا درآمد که بیشتر این تماس ها مربوط به پیگیری کمبودهای دارویی و شیرخشک بوده است. هادی عباسیان در خصوص سامانه تلفنی ۱۹۰ گفت: سامانه تلفنی ۱۹۰تلفنی رایگان است که کارشناسان و متخصصین حوزه دارو همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح لغایت ۲۰ عصر آماده پاسخگویی به سوالات هموطنان عزیز در زمینه کمبودهای دارویی، نحوه مصرف داروها، عوارض ناشی از مصرف دارو، تداخلات دارویی، نحوه نگهداری دارو، انواع مسمومیت های دارویی، شیمیایی و رسیدگی به شکایات احتمالی داروخانه ها است.

    کشف احتکار بیش از ۳ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی در تهران
    سالم‌خبر: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف احتکار بیش از ۸ هزار عدد انواع لوازم و تجهیزات پزشکی خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۳ میلیارد تومان برآورد کرده اند. مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار احتکار کالا در جنوب تهران شدند. وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای پزشکی در انباری در خیابان فدائیان اسلام احتکار گردیده که مدت زمان طولانی است به این مکان منتقل و در بازار توزیع نشده است.