در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    سن مصرف لوازم آرایشی در ایران به خردسالی رسید!
    در گذشته آرایش کردن مرزهایی داشت؛ هم مرز سنی و هم مرز موقعیتی، اما امروزه سن آرایش کردن پایین آمده و مرزهای موقعیتی هم جابه‌جا شده‌اند. چهارشنبه، 20 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    خواص چای ماسالا
    خواص چای ماسالا برای زنان و مردان بسیار گسترده است. این نوشیدنی از دیرباز، در طب سنتی و علم روز پزشکی محبوبیت خوبی را در سهم مصرفی نوشیدنی‌های گرم از آن خود کرده است. چای ماسالا یکی از نوشیدنی‌های سنتی هندی بوده که با ترکیبی از چای سیاه، شیر و مجموعه‌ای از ادویه‌ها تهیه می‌شود. این ادویه‌ها شامل زنجبیل، دارچین، هل، میخک و فلفل سیاه است که هر کدام خواص دارویی و طعم‌های خاصی به نوشیدنی می‌بخشند. چای ماسالا به دلیل طعم منحصربه‌فرد و خواص گرمابخش و تقویتی خود، نه‌تنها در هند بلکه در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

    بلوط های زاگرس سوختند و بالگرد نیامد؟/ آتش منطقه حفاظت شده خاییز با دو بالگرد در حال خاموش شدن
    سلامت نیوز: در حالی که در سال 1400 و دولت وقت، مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت "سازمان منابع طبیعی وآبخیزداری کشور" که آنزمان هنوز "سازمان جنگل‌ها،مراتع وآبخیزداری" نامیده می شد  اعلام کرد که استقرار دائم هلیکوپترها در ۴ پایگاه زاگرس برای اطفای حریق جنگل‌ها انجام خواهد شد، اما زاگرس چه در آنسال و چه سال های بعد و دولت بعد همچنان از داشتن چنین پایگاهی محروم بود و آتش سوزی هایش هفته ها طول کشید؛ مخصوصا امسال که بارش های زمستان و بهار، علفزارها را پرتر کرد و با گرمی هوا علوفه خشک، باروتی شد برای جنگل ها و مراتع کشور. با این همه اما در اغلب آتش سوزی های زاگرس از اطفای حریق هوایی خبری نشد.

    آقای رئیس‌جمهور! در برخورد قاطع با مداخله‌گران بی‌صلاحیت در حوزه سلامت چه برنامه‌ای دارید؟
    سالم‌خبر: سیدموید علویان، پزشک و استاد بازنشسته دانشگاه در نامه‌ای به مسعود پزشکیان، رییس‌جمهوری با اشاره به دغدغه های موجود در نظام سلامت کشور، سوالاتی را مطرح کرد. در این نامه آمده است: با سلام و احترام. اینجانب به عنوان عضوی از جامعه پزشکی که عمر خود را صرف خدمت به بیماران در حد توان و تلاش علمی برای تربیت نیروهای متخصص و فوق‌تخصص و‌ محقق با آموزش و انجام تحقیقات در حوزه هپاتیت، صرف کرده‌ام و مردم و بیماران در چند هفته اخیر برای شرکت و یا عدم در انتخابات و رأی به چه گزینه‌ای مورد سؤال قرار گرفتم و برای پاسخ‌دادن به سؤالات آنها نیاز به درک درست نظرات و برنامه‌های کاندیداها در حوزه سلامت دارم. سیدموید علویان-استاد بازنشسته دانشگاه بقیه ا...: با سلام و احترام.