در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    «اشعه خورشید، ساقه مو را می‌پزد! / روش های طبیعی برای سالم نگهداشتن مو در تابستان
    به گفته متخصصان پوست و مو، اشعه ماوراء بنفش خورشید در واقع «ساقه مو را می‌پزد.» و این آسیب زمانی آشکارتر می‌شود که مو‌های رنگ‌شده پژمرده، رنگ‌پریده و خشک شوند. حتی مو‌های رنگ‌نشده نیز از استرس ناشی از نور خورشید رنج می‌برند. اشعه ماوراء بنفش مو را خشک کرده و کوتیکول نرمال یا لایه بیرونی ساقه مو را خشن می‌کند. پنج‌شنبه، 21 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    درمان خودسرانه ، سلامت کودکان را به خطر انداخته است
    سالم خبر: دبیر اجرایی همایش علمی سالیانه انجمن پزشکان کودکان ایران گفت: رشد غلط فرهنگ درمان خودسرانه سبب به خطر افتادن سلامت کودکان شده است و به خانواده ها توصیه می‌شود از این کار غیرعلمی پرهیز کنند. محمد زنوزی راد در گشایش همایش انجمن پزشکان ایران و چهل و پنجمین یادبود دکتر محمد قریب که در مرکز همایشهای رازی برگزار شد افزود: بیماریهای نوپدید و وزن کم کودکان هنگام تولد یکی از مشکلاتی است که با آن مواجه هستیم و راهکار آن راه اندازی کلینیک شیرخواران پرخطر است تا سلامت مغز،ریه، شنوایی، بینایی، قلب و عروق و غیره بررسی شود.

    ۲۰ درصد از تومورهای شایع کودکان به تومورهای مغزی اختصاص دارد
    سالم‌خبر: یک متخصص مغز و اعصاب با بیان اینکه ۲۰ درصد از تومورهای شایع کودکان به تومورهای مغزی اختصاص دارد، گفت: نیازمند اراده قوی برای اجرای رویکرد چندتخصصی در درمان تومورهای مغزی کودکان هستیم. نخستین کارگروه «کنگره دو سالانه بین‌المللی انکولوژی کودکان (یادبود پروفسور پروانه وثوق)» با رویکرد چندتخصصی در تومورهای شایع مغزی کودکان، صبح چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مؤسسه محک برگزار شد. مرتضی اشرافی متخصص مغز و اعصاب بیمارستان فوق تخصصی محک در ابتدا با بیان اینکه رویکرد چند تخصصی به تومورهای مغزی ضرورت پزشکی در ایران است؛ گفت: متأسفانه در حالی‌که سال‌هاست در دنیا این رویکرد علمی اجرا می‌شود در ایران از آن استقبال نشده است.

    مرگ در کمین مصرف‌کنندگان داروهای گیاهی لاغری
    سالم خبر: کارشناس امور خدمات سرپایی و بستری دفتر نظارت و پایش مصرف فرآورده­ های سلامت سازمان غذا و دارو گفت: داروهایی که با شعار لاغری در کمترین زمان تبلیغ می شود؛ ممکن است به مرگ منجر شود. به گزارش سالم خبر، الناز ذوقی؛ کارشناس امور خدمات سرپایی و بستری دفتر نظارت و پایش مصرف فرآورده­ های سلامت سازمان غذا و دارو با هشدار نسبت به مصرف مکمل های گیاهی کاهش وزن اظهار کرد: داروهایی که با شعار لاغری در کمترین زمان تبلیغ می شود؛ ممکن است به مرگ منجر شود.