در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    آغاز ثبت‌نام پزشکان داوطلب برای خدمت‌رسانی در اربعین امسال / اعلام تخصص‌های مورد نیاز
    رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از آغاز ثبت نام پزشکان داوطلب خدمات‌رسانی به زائران در اربعین حسینی برای اعزام به عتبات عالیات خبر داد. چهارشنبه، 20 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    سهم گیاهان در ساخت ۱۲۱ ماده مؤثره دارویی
    رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران، از وجود ۱۲۱ ماده موثره در صنعت داروسازی جهان خبر داد که برگرفته از گیاهان دارویی است.

    تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی همیشه دچار چالش است
    سالم‌خبر: مدیر راهبری و پایش امور استان های سازمان غذا و دارو گفت: تأمین ارز دارو و تجهیزات پزشکی به طور قطع همیشه دچار چالش‌های خاص خود است. عباس مهدیزاده، در همایش کلان منطقه آزمایشی منطقه ۳، افزود: استفاده از توان و پتانسیل‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کلان منطقه در انجام بهتر اقدامات و فعالیت‌ها و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مؤثر خواهد بود. وی با اشاره به مشکلات انباشته در حوزه دارو، تصریح کرد: موضوع تأمین ارز دارو و تجهیزات پزشکی، موضوعی است که قطعاً چالش‌های خاص خود را دارد و این مهم، افزایش همگرایی و همکاری معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها، به ویژه کلان منطقه را می‌طلبد و حل مسائل کلان منطقه به صورت مشترک، راهکار منطقی، معقول و به صرفه است.

    برگزاری کمپ استارتاپی دربخش سلامت باحضور گروه پیشتاز طب
    به گزارش سالم خبر، این کمپ برنامه‌ای هشت هفته‌ای است که با ارائه نیازها و مسائل کسب‌و‌کاری به نخبگان و تیم‌های استارتاپی، و همچنین تخصیص منتورهای کارآزموده و زیرساخت‌های فنی، به دنبال توسعه راه‌حل‌های خلاقانه، دانش‌بنیان و کسب‌و‌کارهای مقیاس‌پذیر است.      کیوان محیط‌مافی مدیرعامل دیجی‌نکست در تشریح رویکرد حاکم بر این رویداد در زمینه سلامت می‌گوید: «بر اساس تجربیات هشت دوره قبلی این رویداد، تصمیم بر این شد که برای نهمین دوره، دسته‌بندی تخصصی داشته باشیم و حوزه سلامت یکی از موضوعات با اولویت بالا بود. در همین راستا با حضور گروه دیجی‌کالا و همکاری گروه پیشتازطب قصد داریم به شکل‌گیری تیم‌های این حوزه کمک کنیم.