در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    پرستارانی که به جرم اعتراض از کار تعلیق و اخراج می شوند
    محمد شریفی مقدم گفت: متاسفانه طی سه سال گذشته رویه‌ای از سوی وزارت بهداشت و درمان پیش گرفته شده که به پرستاران اجازه هیچ‌گونه اعتراض داده نمی‌شود و اگر هم پرستارانی در تجمعات شرکت کنند و دست به اعتراض بزنند چه در داخل دانشگاه‌های علوم پزشکی و چه خارج از آن فوری به هیات تخلفات فراخوانده می‌شوند. چهارشنبه، 20 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    آیا وزیر بهداشت آینده از میان اعضای کمیته‌های سلامت ستاد انتخاباتی پزشکیان برگزیده خواهند شد؟
    سالم‌خبر: آیین تجلیل از اعضای کمیته های سلامت استان‌های ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست چهره‌های شاخص نظام سلامت کشور حضور داشتند و طی دقایقی به مشکلات و مطالبات مردم و جامعه پزشکی و ضرورت تغییر نگرش در این حوزه پرداختند. سیدرضا رئیس کرمی، رئیس کمیته سلامت ستاد انتخابات، محمدرضا ظفرقندی رئیس سابق سازمان نظام پزشکی،  محمدجعفر قائم پناه نماینده رئیس جمهور منتخب، شاهین آخوندزاده، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، محمدعلی محسنی بندپی، نماینده و عضو سابق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، محمدجواد کبیر، رئیس اسبق سازمان بیمه سلامت و حمید چوبینه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این نشست سخن گفتند.

    راه‌اندازی کارزار پشنهاد باقری لنکرانی برای وزارت بهداشت!
    سالم‌خبر: حدس و گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب وزیر بهداشت و درمان دولت چهاردهم در کابینه مسعود پزشکیان در حالی است که کارزاری برای پبشنهاد کامران باقری لنکرانی برای وزیر بهداشت به راه افتاده است. کامران باقری لنکرانی، وزیر اسبق وزارت بهداشت در دوره ریاست جمهوری احمدی‌نژاد بود که در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری از سعید جلیلی حمایت کرد و حتی در همایش حامیان سعید جلیلی در دانشگاه علوم پزشکی تهران سخن گفت.

    مجوز اقامت دائم مقام پیشین وزارت بهداشت در کانادا لغو شد
    سالم‌خبر: به تازگی دایره تجدیدنظر اداره مهاجرت کانادا، لغو اجازه اقامت دائم و اخراج باقر اردشیر لاریجانی، مقام پیشین وزارت بهداشت و برادر علی و آیت الله صادق لاریجانی، از کانادا را تائید کرده است.  او یکی از افراد مهم نظام سلامت در سالیان اخیر بوده و حالا ظاهرا باید برای ادامه زندگی به ایران بازگردد.  باقر اردشیر لاریجانی سابقه‌ی پزشکی و علمی قابل توجهی دارد. وی در زمینه‌های مختلفی پرکار بوده و در حوزه‌های آکادمیک و مدیریتی فعالیت داشته است. با این وجود در روزهای اخیر بحث لغو اقامت دائم باقر لاریجانی توسط مقامات کانادایی و اخراج وی از این کشور خبرساز شده است.