در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    واکنش مردم به کارزار حامیان شهردار تهران چه خواهد بود؟
    اینک فرصت خوبی برای یک زورآزمایی مدنی بین زاکانی به عنوان نماد تفکر تمامیت‌خواه و منتقدانش در سراسر ایران فراهم شده است. این همان رفراندومی است که سالهاست مردم ایران مطالبه می‌کنند. از فردا که این خبر نشر یافت و شمار طرفداران زاکانی هم از یکصدهزار و دویست‌هزار گذشت، باید دید، واکنش مردم چه خواهد بود و آیا آنها هم بر شتاب مطالبه برای اخراج زاکانی از ساختمان بهشت خواهند افزود؟ چهارشنبه، 20 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    برخی وظایف نظارتی بر غذا حاکمیتی نباشد، تفویض می‌شود
    سالم‌خبر: سرپرست اداره کل امور فراورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، از تفویض برخی وظایف غیرحاکمیتی در حوزه نظارت بر محصولات غذایی به معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور خبر داد. عبدالعظیم بهفر اظهار کرد: در راستای بهره‌مندی از توان و ظرفیت بخش خصوصی و مشارکت مردم در اجرای برنامه‌های ارتقاء سلامت غذا و بر اساس قوانین و مقررات واگذاری امور غیرحاکمیتی در حال حاضر برگزاری دوره‌های آموزشی و بازآموزی برای مسئولین فنی واحدهای تولیدی به مراکز ارائه‌کننده خدمات آموزشی مجاز واگذار شده است، مسئولین فنی با مراجعه به تارنمای سازمان غذا و دارو می‌توانند از ظرفیت این مراکز استفاده کنند.

    فوق‌العاده خاص کارکنان نظام سلامت تصویب شد
    به گزارش سالم خبر، بهرام عین‌اللهی در آیین افتتاح بیمارستان کودکان فوق تخصصی کودکان اکباتان همدان‌ با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رییسی و هیات همراه، اظهار داشت: قرار بود به همراه رییس جمهور برای افتتاح این بیمارستان به همدان سفر کنیم اما با تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه امور کشور با قوت، این بیمارستان را افتتاح کردیم. وزیر بهداشت از وطن دوستی، انقلابی و جهادی بودن، تسلط بر علوم و دانش روز، ولایت پذیری و توجه ویژه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب، تسلط به دیپلماسی، خستگی ناپذیری، مبارزه با فساد، مردمی بودن و توجه ویژه به محرومان، تدین، تواضع و عدالت محوری به عنوان بخشی از خصوصیات شهید آیت الله رییسی یاد کرد.

    تهران در لیست پنج استان درگیر با بحران بالای فرونشست زمین
    «هتل را همه جا می‌توان ساخت اما درخت را همه جا نمی‌توان کاشت.» این جمله را معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چند روز پیش گفت؛ وقتی از مخالفت منابع طبیعی و آبخیزداری تهران با ساخت هتل در پارک‌های جنگلی تهران خبر داد. نقی عزیزی، البته یادآوری کرد درخواستی از سوی شهرداری تهران برای ساخت هتل در پارک‌های جنگلی به منابع طبیعی داده نشده است. واکنش او به حرف‌های نوید خاصه‌باف، مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران است که از برگزاری جلسه با یک مجموعه فاخر در مورد ساخت هتل‌های جنگلی خبر داده بود.