در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    انواع روکش دندان برای زیبایی
    یکی از روش های درمانی بازسازی و زیبایی در دندانهایی که پوسیدگی شدید داشته اند و تحت درمان ریشه قرار گرفته اند روکش های دندانی می باشند. روکش دندان زیبایی، شکل، رنگ و استحکام دندان ها را بهبود داده یا ظاهر آن ها را نیز تغییر می ‌دهند، البته در تمامی مراحل، اولویت با حفظ حالت طبیعی دندان بیمار است. در دندانپزشکی زیبایی، گاهی از روکش ‌ها به عنوان راه حلی برای اصلاح طرح لبخند استفاده می ‌شود. توصیه می‌ شود برای این که جایگذاری بهترین روکش دندان با موفقیت انجام شود، بهتر است کار را به یک متخصص دنداپزشک بسپارید. چهارشنبه، 20 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    تامین‌اجتماعی سال گذشته ۴۶۰ میلیارد تومان بابت ۷۱۸ هزار فقره انواع پروتز و اروتز پرداخت کرده است
    سالم‌خبر: معاون نظارت وتعهدات کوتاه مدت اداره کل امور بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال گذشته بابت ۷۱۸ هزار فقره انواع پروتز و اروتز، ۴۶۰ میلیارد تومان به بیمه‌شدگان و مستمری بگیران و خانواده آنان از سوی این سازمان پرداخت شده است.   محمد بایندریان افزود: معمولاً توجه عامه مردم اغلب معطوف به انسان های سالم و بدون نقص است و شاید به این مسئله فکر نکنیم که افراد نابینا، ناشنوا، معلول و ... نیز انسان‌هایی هستند که به اندازه هر فرد سالمی حق استفاده از همه امکانات جامعه را دارند.

    همفکران شما وزارت بهداشت را از واردات هرگونه واکسن منع کردند، حضرت عباسی آنان که می‌فهمند به ریشتان می‌خندند
    سالم‌خبر: سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان دولت دوازدهم در نامه‌ای به امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهارات او درباره واردات واکسن کرونا را نادرست خواند.

    حضرت عباسی آنان که می‌فهمند به ریشتان می‌خندند
    سالم خبر: با دروغ و فریبکاری، زحمات مدافعین سلامت را به واژه خیانت ملوث کردید. به گزارش سالم خبر: سعید نمکی وزیر بهداشت دولت روحانی خطاب به امیرحسین قاضی زاده نامزد ریاست جمهوری گفت:  اشاره فرمودید مدیران کروناي کشور که خود واکسن فایزر زده بودند براي ملت واکسن نیاوردند و  باعث آسیب شدند همانها که میگفتند نمیگذاریم مردم کشور موش آزمایشگاهی واکسنهاي نامعتبر شوند.