در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    دولت چهاردهم چه مسیری را باید طی کند تا حجم مشکلات نظام سلامت کاهش یابد؟
    تا پایان حضور بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت منصوب دولت سیزدهم کمتر از دو ماه باقی مانده. عین‌اللهی از اوایل شهریور که وزیر جدید منصوب شود، به فعالیت‌های قبلی خودش برمی‌گردد و البته با همان مشی اصولگرایی. پنج‌شنبه، 21 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    پیش‌بینی بارش‌های رگباری و تگرگ در برخی استانها طی دو روز آینده
    رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از رگبار باران در برخی استانهای کشور طی دو روز آینده خبر داد.

    رگبار و رعدوبرق در برخی استان‌ها طی ۵ روز آینده
    رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشور و ووقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان‌ها خبر داد.

    در دهه آینده، اول تهران دوم البرز و سوم قم دچار بحران آبی می‌شوند
    مهدی قمیشی، استاد آب دانشگاه اهواز گفت: هیچ حوزه‌ای در کشور نداریم که زمین‌های قابل کشت آبی‌اش را بدون تنش آبی تأمین کند. خوزستان هم که آب زیادی دارد، به هیچ وجه با این آب‌های ورودی، زمین‌هایش قابل کشت را تأمین کند. ما ۳ میلیون هکتار زمین قابل کشت در خوزستان داریم، اما بیش از ۱.۵ میلیون هکتار را نمی‌توانیم زیر کشت ببریم. از نظر بحران اگر بخواهیم ۳ استان را نام ببریم که در دهه آینده دچار مشکل می‌شوند؛ اول تهران دوم البرز و سوم قم که دچار بحران می‌شوند. استان تهران به خاطر جمعیت، از نظر آب شرب در مشکل قرار می‌گیرد.