در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    کدام یک از دهک‌ها مشمول یارانه بیمه سلامت نمی شوند
    مدیرکل بیمه گری و جذب منابع سازمان بیمه سلامت ایران، در خصوص سهم پرداختی دهک‌های ۶ تا ۱۰ برای استفاده از خدمات بیمه سلامت، توضیحاتی داد. پنج‌شنبه، 21 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی همیشه دچار چالش است
    سالم‌خبر: مدیر راهبری و پایش امور استان های سازمان غذا و دارو گفت: تأمین ارز دارو و تجهیزات پزشکی به طور قطع همیشه دچار چالش‌های خاص خود است. عباس مهدیزاده، در همایش کلان منطقه آزمایشی منطقه ۳، افزود: استفاده از توان و پتانسیل‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کلان منطقه در انجام بهتر اقدامات و فعالیت‌ها و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مؤثر خواهد بود. وی با اشاره به مشکلات انباشته در حوزه دارو، تصریح کرد: موضوع تأمین ارز دارو و تجهیزات پزشکی، موضوعی است که قطعاً چالش‌های خاص خود را دارد و این مهم، افزایش همگرایی و همکاری معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها، به ویژه کلان منطقه را می‌طلبد و حل مسائل کلان منطقه به صورت مشترک، راهکار منطقی، معقول و به صرفه است.

    نقدی بر عملکردِ سه ساله‌ی وزارت کار
    به صراحت می‌توان گفت که آنچه معاون روابط کار وزارت کار گفته و مواردی که شرح آن رفته را اساسا نمی‌توان دستاوردی جدی در حوزه روابط کار به حساب آورد. بد نیست نگاهی اجمالی به آنچه رعیتی‌فرد به عنوان عملکردِ خود طی این سه سال بیان کرده بیندازیم تا پی ببریم که چگونه می‌توان به راحتی دستاوردسازی کرد. به راحتی از بررسیِ شرح آنچه در این نشست خبری رفته و تطبیق آن با واقعیت‌های بازار روابط کار می‌توان فهمید که چگونه با وجودِ طومارِ بلندبالایی از دستاوردها و عملکردهایی که هر دوره از این وزارتخانه بیرون می‌آید، باز اوضاع کارگران همان است و چه بسا بدتر هم می‌شود.

    تخم مرغ قهوه‌ای رنگ نشانه بالا بودن ارزش غذایی آن نیست
    بنابر اعلام دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، بر خلاف تصور رایج،‌ رنگ‌ پوست تخم مرغ به هیچ عنوان نشانه‌ای از بالا بودن ارزش غذایی آن نیست.