در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    شناسایی دو مسافر مبتلا به تب دنگی در قم
    قم- رییس دانشگاه علوم پزشکی قم از شناسایی دو مسافر مبتلا به تب دنگی در این استان خبر داد. چهارشنبه، 20 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    آیا وزیر بهداشت آینده از میان اعضای کمیته‌های سلامت ستاد انتخاباتی پزشکیان برگزیده خواهند شد؟
    سالم‌خبر: آیین تجلیل از اعضای کمیته های سلامت استان‌های ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست چهره‌های شاخص نظام سلامت کشور حضور داشتند و طی دقایقی به مشکلات و مطالبات مردم و جامعه پزشکی و ضرورت تغییر نگرش در این حوزه پرداختند. سیدرضا رئیس کرمی، رئیس کمیته سلامت ستاد انتخابات، محمدرضا ظفرقندی رئیس سابق سازمان نظام پزشکی،  محمدجعفر قائم پناه نماینده رئیس جمهور منتخب، شاهین آخوندزاده، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، محمدعلی محسنی بندپی، نماینده و عضو سابق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، محمدجواد کبیر، رئیس اسبق سازمان بیمه سلامت و حمید چوبینه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این نشست سخن گفتند.

    کشف احتکار بیش از ۳ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی در تهران
    سالم‌خبر: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف احتکار بیش از ۸ هزار عدد انواع لوازم و تجهیزات پزشکی خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۳ میلیارد تومان برآورد کرده اند. مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار احتکار کالا در جنوب تهران شدند. وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای پزشکی در انباری در خیابان فدائیان اسلام احتکار گردیده که مدت زمان طولانی است به این مکان منتقل و در بازار توزیع نشده است.

    مرگ سخت و خفگی 9 بیمار اینتوبه؛ وقتی ژنراتورهای بیمارستان کار نکردند
    سالم‌خبر: بررسی‌‏های هم‌‏میهن نشان می‌‏دهد، اتاق یو‏پی‌‏اس در زیرزمین ساختمان بوده، در همان طبقه اتاق آی‏‌سی‏‌یو قرار داشته است؛ جایی که به گفته یک منبع آگاه بالای 45 درجه گرما داشته. آتش‌‏نشانی چندین‌بار به آنها گفته بود که باید تهویه خوبی داشته باشید. باید باتری‌‏ها را تعویض می‏‌کردند که نکرده بودند. با اتصالی سیم برق و آتش‌‏سوزی، دستگاه برق اضطراری از کار می‏‌افتد؛ دستگاهی که باید به بخش‌‏های ضروری مثل آسانسور، دستگاه‌‏های تنفسی و اتاق عمل متصل باشد. تیم‌‏های بررسی از محل حادثه اعلام کرده‌‏اند که فن فشار مثبت بیمارستان موقع حادثه، کار نکرده‏ است؛ این بیمارستان دو ژنراتور داشت که هیچ‏‌یک وارد مدار نشده‌‏اند، چون اساساً برقی در آنها جریان نداشت.