در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    سبزی مفیدی که قاتل فقر آهن است
    حدود ۲۰ درصد از زنان و سه درصد از مردان آهن کافی در بدن خود ندارند؛ راه حل در بسیاری از موارد، مصرف بیشتر غذاهای سرشار از آهن است. پنج‌شنبه، 21 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    خواص چای ماسالا
    خواص چای ماسالا برای زنان و مردان بسیار گسترده است. این نوشیدنی از دیرباز، در طب سنتی و علم روز پزشکی محبوبیت خوبی را در سهم مصرفی نوشیدنی‌های گرم از آن خود کرده است. چای ماسالا یکی از نوشیدنی‌های سنتی هندی بوده که با ترکیبی از چای سیاه، شیر و مجموعه‌ای از ادویه‌ها تهیه می‌شود. این ادویه‌ها شامل زنجبیل، دارچین، هل، میخک و فلفل سیاه است که هر کدام خواص دارویی و طعم‌های خاصی به نوشیدنی می‌بخشند. چای ماسالا به دلیل طعم منحصربه‌فرد و خواص گرمابخش و تقویتی خود، نه‌تنها در هند بلکه در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

    آیا وزیر بهداشت آینده از میان اعضای کمیته‌های سلامت ستاد انتخاباتی پزشکیان برگزیده خواهند شد؟
    سالم‌خبر: آیین تجلیل از اعضای کمیته های سلامت استان‌های ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست چهره‌های شاخص نظام سلامت کشور حضور داشتند و طی دقایقی به مشکلات و مطالبات مردم و جامعه پزشکی و ضرورت تغییر نگرش در این حوزه پرداختند. سیدرضا رئیس کرمی، رئیس کمیته سلامت ستاد انتخابات، محمدرضا ظفرقندی رئیس سابق سازمان نظام پزشکی،  محمدجعفر قائم پناه نماینده رئیس جمهور منتخب، شاهین آخوندزاده، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، محمدعلی محسنی بندپی، نماینده و عضو سابق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، محمدجواد کبیر، رئیس اسبق سازمان بیمه سلامت و حمید چوبینه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این نشست سخن گفتند.

    ثبت 9 هزار تماس با سامانه 190 برای پیگیری کمبودهای دارویی و شیرخشک در آذربایجان غربی
    سالم‌خبر: سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: زنگ سامانه تلفنی ۱۹۰ در بهار امسال بیش از ٩ هزار بار به صدا درآمد که بیشتر این تماس ها مربوط به پیگیری کمبودهای دارویی و شیرخشک بوده است. هادی عباسیان در خصوص سامانه تلفنی ۱۹۰ گفت: سامانه تلفنی ۱۹۰تلفنی رایگان است که کارشناسان و متخصصین حوزه دارو همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح لغایت ۲۰ عصر آماده پاسخگویی به سوالات هموطنان عزیز در زمینه کمبودهای دارویی، نحوه مصرف داروها، عوارض ناشی از مصرف دارو، تداخلات دارویی، نحوه نگهداری دارو، انواع مسمومیت های دارویی، شیمیایی و رسیدگی به شکایات احتمالی داروخانه ها است.